İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 45 C Class IP Tanıtım Yazısı Satışı - 3 TL

triposi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
45 adet C Class IP'de bulunan ve Türkçe olarak yayın yapan sitelerimizde tanıtım yazılarınızı yayımlıyoruz.

Tanıtım yazıları sizin tarafınızdan HTML formatında teslim edilmelidir. (Şu an için tanıtım yazısı hazırlama hizmetimiz yoktur.)

Sitelere içerikleri, kategorilerine özgü düzenlemeler ve çalışmalar yapılmış olup günlük olarak düzenli şekilde yazı eklenmektedir ve eklenmeye devam edecektir. Size gönderilecek listedeki tüm sitelere farklı tema, farklı kategori ve etiket yapısı mevcuttur. Sitelerin alan adları Türkçe olarak seçilmiştir ve kategorilerine göre içerik eklenmektedir.

Toplamda 18 com, 26 net, 1 org ve 1 eu domain vardır. (46 C Class)

Aksini belirtmediğiniz sürece raporlarınız Excel formatında tarafınıza ulaştırılır, bir aksilik olmaması durumunda raporunuz gün içerisinde teslim edilir.

Ücretlendirme: Tanıtım yazısı ücreti site başına 3 TL'dir.

Ödeme yolları: Garanti, İş Bankası, Akbank, Bank Asya, Paypal, Şans oyunları

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5