İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 45 C-Class IP Wordpress Blogdan Tanıtım Yazıları

cortex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar,

Bir kaç arkadaşımla beraber yönettiğimiz 45 adet wordpress çoğu jenerik ve keyword domaine sahip bloglarımız için tanıtım yazısı almaya karar verdik.

Blogların hepsi farklı C-class IP adresine sahiptir. Indexlenme süreleri farklı farklıdır bu yüzden sitenize zararı olmaz.

Sitelerin hepsinde seo eklentileri ve farklı temalar kuruludur. Yazdığım makaleleri pingliyoruz ve her makaleyi seoya uygun olacak şekilde title keyword ve resim ayarlarını yapıyoruz. (Yoast Seo eklentisini Wordpress kullananlar bilir.)
Sitelerin hiç birinde reklam ve link satışı yoktur. Siteler açık kaldığı sürece makaleleriniz yayında kalacaktır.

Isyenlere örnek 10 tane site pm atacağım. Teslimat süresi 1 gün makaleyi biz yazarsak 2 gündür.
İstediğimiz fiyat her bir sitede tanıtım için 2 liradır.
45 sitenin hepsinden isterseniz toplam 80 lira.

Makaleyi bizim yazmamızı isterseniz makale başı 5 lira istiyoruz.

Sitelerin banı ve illegal içerik yoktur.
Ödeme yolları Garanti havale eft, paypall, bilyoner.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5