İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

45 Forumda Tanıtımınızı Yapalım | (Pr),(Hit) ve (Reklam) Kazanın | Hepsi Sadece:10 TL

hrunymaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
2 site için düşünüyorum. Bir kaç siteyi pm alabilir miyim? Bir de pp dolar ödemesindeki ücreti.
Teşekkürler.

klimanjaro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rapor alınmıştır. Arkadaş dediği gibi 25 adet kaliteli forumda benim yaptığım tanıtım yazısını yayınlamıştır. tavsiye edilir.

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
1 tane tanıtım yazısını 40-50 siteye girerseniz ne kadar özgün olursa olsun faydasını göremezsiniz!
eğer her birine ayrı ayrı özgün makale girerseniz o zaman büyük ölçüde yükselme görürsünüz..

iyi çalışmalar

forumrenkli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 tane tanıtım yazısını 40-50 siteye girerseniz ne kadar özgün olursa olsun faydasını göremezsiniz!
eğer her birine ayrı ayrı özgün makale girerseniz o zaman büyük ölçüde yükselme görürsünüz..

iyi çalışmalar

Eminim erkeste ayrı ayrı makale yazdıracak para yada kendileri yazıcak kadar zamanları yoktur :)
Yaptığımız işlemin hiç bir yararı yoktur değil, yararı var ama sizin dediğiniz şekilde yapılırsa daha fevkalede olur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5