İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

468x60 ve Text Reklam

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
http://www.sozluk.web.tr adresine reklam vermek isteyenler icin, sadece ocak ayi icinde gecerli fiyatlar.

Gunluk ortalama tekil: 3500-7500 (bazi hafta sonlari ve bayramlarda dusuk olabiliyor)
Gunluk ortalama cogul: 90000-150000 (ttnet, vb proxyler sebebiyle degisebiliyor)

468x60 sabit: 100 YTL/Ay
Arama sonuclarindan sonraki ve Son 25 Ceviri ile En Cok Cevirilen 25 Kelime bolumleri arasinda sabit Text reklam: 50 YTL/Ay

Istatistikler: iyi.net, zirve100, realist, toplist100 ve AWstats ortalamalari ile saglanan veriler.

Ziyaretciler: Turkiye ve genelde sirasiyla Amerika, Almanya, Avusturya, Ingiltere'de yasiyan Turk'leri iceriyor.

Not: Fiyatlar normalde donusumlu gosterim fiyatlari, bu ay icinde almak isteyenlere ayni fiyat ile aylik sabit reklam sagliyacagim.

Iyi calismalar...

B

beynit

Misafir
Siteye baktım ama reklam için görüşülecek bir mail yada MSN bulamadım .

Bir MSN vermeniz mümkün mü ?

İyi çalışmalar

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Ozelden gonderdim.

Iletisim icin: hdogan [ET] hido [NOKTA] net adresini kullanabilirsiniz (MSN degil)...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5