İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

49 $ lık Ürün 30 $ - 2 Günlük Kampanya

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İndirim bittiği için konu güncelliğini kaybetmiştir. Çöp lütfen...

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Bahsedilen ürünü denemedim ama bir çok kişi memnun. Olumsuz bi yorum görmedim şuana kadar. İnternetten para kazanmak isteyenler, eğer az biraz tecrübeniz varsa bu ürünü öneririm. Kaliteli olduğuna, memnun kalacağınıza eminim..

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet kazandırıyor buna birşey diyemem ancak amatör kullanıcıların direk dediğini size söyleyeyim

" KARDEŞİM MADEM UĞRAŞTIRMADAN PARA KAZANDIRIYOR NEDEN ADAM KİTAP SATMAKLA UĞRAŞIYOR "

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Evet kazandırıyor buna birşey diyemem ancak amatör kullanıcıların direk dediğini size söyleyeyim

" KARDEŞİM MADEM UĞRAŞTIRMADAN PARA KAZANDIRIYOR NEDEN ADAM KİTAP SATMAKLA UĞRAŞIYOR "

Ek kazanç.
Ve ayrıca öyle kolay değil bu yöntemlerle para kazanmak, bu ürünleri alan herkes kazanamaz, tecrübe ve az da olsa zeka lazım..

musabaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
buna ürün sahibinin verdiği cevabı söyleyeyim

1. amacım kitap satmak değil bilgilerimi paylaşmaktır.
2. Biz Türkler para vermediğimiz hiçbir şeyi önemli olarak addetmeyiz
3. Oturduğu yerden başarıya ulaşan sadece tavuktur. İnternette uğraşmadan kimse para kazanamaz. Biz nelerle uğraşacağınızı,hangi yöntemleri kullanacağınızı anlatıyoruz.

KursatBey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
@musa baysal
Teşekkürler açıklama için . Teobook bendede var ve tavsiye ederim gayet açık kolay anlaşılır bir dille yazılmış.

Ek kazanç.
Ve ayrıca öyle kolay değil bu yöntemlerle para kazanmak, bu ürünleri alan herkes kazanamaz, tecrübe ve az da olsa zeka lazım..

Sen beni anlamadın. Ben arkadaşa söylemiştim sen cevaplamışsın anlamadan herneyse dostum kolaymı zormu demedim. Sitede kolayca kazanılacak gibi gösterilmiş.;) Halkta diyorki "madem kolay neden adam kendisi kazanmıyor uğraşıp e-kitap satmaya çalışıyor."
Ha senin bunu demenden şunu anladım ben : " Arkadaş zekasız"

nerden anladığımı söyleyeyim: "ve az da olsa zeka lazım.."

Ayrıca clickbank ile 4 yıldır uğraşıyorum.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
@musa baysal
Teşekkürler açıklama için . Teobook bendede var ve tavsiye ederim gayet açık kolay anlaşılır bir dille yazılmış.

Sen beni anlamadın. Ben arkadaşa söylemiştim sen cevaplamışsın anlamadan herneyse dostum kolaymı zormu demedim. Sitede kolayca kazanılacak gibi gösterilmiş.;) Halkta diyorki "madem kolay neden adam kendisi kazanmıyor uğraşıp e-kitap satmaya çalışıyor."
Ha senin bunu demenden şunu anladım ben : " Arkadaş zekasız"

nerden anladığımı söyleyeyim: "ve az da olsa zeka lazım.."

Ayrıca clickbank ile 4 yıldır uğraşıyorum.

:) -yorum yok-

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5