İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

4ler.com - 4 karakter

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NLLL olarak değerlendirirsem şu an bu tür domaınlerın piyasası sıfır Reg Fee

bunun haricinde bu domaıne neden 400 YTL vermeliyim? Ne işime yarar? Nasıl değerlendirir ve nasıl bir proje üretebilirim bu domain için ?

açıklaman için şimdiden teşekkürler..

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
düşünüyorumda ben bir mal veya hizmet alıyorsam mal veya hizmet sahibi bana satın alacağım mal veya hizmet ile ilgili bilgi vermeli.

Bu aynı zamanda mal veya hizmet sahibibi'nin yararınadır. Senin bu domaınle ne yapılabileceği ile ilgili görüşlerin müşteri de bazı şeyler uyandırabilir ve ilgisini çekebilir.

Hayırlı satışlar diliyorum..

TuGRuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"Senin bu domaınle ne yapılabileceği ile ilgili ..."

Bu domainle istediğin türden site yapabilirsin, ufkunu kapatmak istemem :)

hocam ben sadece sana yardımcı olmaya çalışıyorum. bu şekilde bu domaın 50 desen yine satılmaz. belki reg fiyatından da alan olmaz. 400 ytl bu domaın için çok yüksek bi rakam.

Düşünce gücümü sonuna kadar kullandım ama bu domaınle yapılabilecek bir şey bulamadım. Belki benim düşünemediğim senin düşündüğün şeyler vardır. Eğer varsa ve açıklarsan bu domaını satmana yardımcı olacaktır.

Umarım demek istediklerimi anlamışssındır.

Shadows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu zamana kadar teklif veren olmamış 35 ytl verebilirim başka teklif veren çıkmasa

hargun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sağolasın tugrul

hocam ben sadece sana yardımcı olmaya çalışıyorum. bu şekilde bu domaın 50 desen yine satılmaz. belki reg fiyatından da alan olmaz. 400 ytl bu domaın için çok yüksek bi rakam.

Düşünce gücümü sonuna kadar kullandım ama bu domaınle yapılabilecek bir şey bulamadım. Belki benim düşünemediğim senin düşündüğün şeyler vardır. Eğer varsa ve açıklarsan bu domaını satmana yardımcı olacaktır.

Umarım demek istediklerimi anlamışssındır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5