İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 $ paypal gönderebilecek

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
R10.nette biri abzürt bi rep atmış.Acayip kafama takıldı ancak kimin gönderdiğini bilemiyorum. Silver üyelik almam için 5$ gönderebilecek bi arkadaş var mı ? En yakın zamanda göndereceğim ücreti.

S.KRYC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
22
5 $ yok hesabımda olsa yollardım ancak tavsiyem, çoluk çocuğun repi mepi için 5$ boşu boşuna verme, 4 $ daha kat domain al,blog kur beklet ; en azından onu yapacağından daha yarar sağlar sana emin ol, umarım bulursun.

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
5 $ yok hesabımda olsa yollardım ancak tavsiyem, çoluk çocuğun repi mepi için 5$ boşu boşuna verme, 4 $ daha kat domain al,blog kur beklet ; en azından onu yapacağından daha yarar sağlar sana emin ol, umarım bulursun.

Acaip sinirime dokundu . Bakıyolar kimin verdiğini görebilecek biri değil sallıyorlar bol keseden.

Başlangıc için elektro... 02-04-2010 16:12:43 otur oturduğun yerde.

Ne alaka şimdi.Ölmüş gitmiş bi konu hakkında, ne mantıkla neye dayanarak böyle konuşuyorlar anlamıyorum.

X

Xman

Misafir
Geçen hafta beni banlamış malın biri, neymiş rep to rep yapmışım, ulan öküz silver değilim bişey değilim nasıl görecemde eksi rep atana rep to rep yapıcam, böyle mallarla dolu maalesef ortam, üzerine gitmedim gidip konu açsam beni suçlu çıkaracaklar adım gibi biliyorum. Sende uğraşma boşver..

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Geçen hafta beni banlamış malın biri, neymiş rep to rep yapmışım, ulan öküz silver değilim bişey değilim nasıl görecemde eksi rep atana rep to rep yapıcam, böyle mallarla dolu maalesef ortam, üzerine gitmedim gidip konu açsam beni suçlu çıkaracaklar adım gibi biliyorum. Sende uğraşma boşver..

İşte burada haklıydın kaç senedir forum kurallarının bu açığı mevcut ve premium üye olmayanlar aleyhine işliyor ( bende mod. yaptım oradan biliyorum.)

Aslında buna açık demesek daha iyi olur, örnekte görüldüğü gibi bu tür arkadaşları premium aldırtmaya zorlamak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5