İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 dolar kazanmak isteyen baksın

dfn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 günde 1.26 yaptım :) sadece 1 tane alt üye ile ve oyundan bir sent bile kazanmadan sadece reklam tıklayarak

dfn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
a.ışık 2 dolar yapan alsın çok zor değil 5 arkadaşını üye yapsa 2 günde 2 dolar olur.

dfn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
favoriturk standart üye 2 günde kendisi reklam tıklayarak o kadar kazanamaz ancak 5 adet alt üye yaparsa kazanabilir. Birde bu sistem içinde oyun var oraya bakıyorum gün içinde türkiyeden çok sayıda üye az yada çok kazanıyor.

Bu tür sistemlerin zaten temel mantığı alt üyelik sistemidir. Ben premium üyeyim bir tane alt üyem var oda deneme amaçlı üye yaptım 3 adet reklam tıkladı. 0.06 dolar gibi ufak bir mebla verdi. Ancak 10 kadar alt üyeniz olsa durum değişebilir.

2 dolar konusuna gelirsek 2 dolar yapmak için benim şahsi fikrime göre 5 alt üyenin 2 gün reklam tıklaması yeterli. Bundada sürekli tıklama değil zaten sabah bilgisayarı açtığınızda 10 dk gibi bir zamanda sabah çıkan tüm reklamları tıklarsınız. İşi geliştirmek isteyen burdan para kazanmak isteyen arkadaşların premium üye olmaları şart. Premium üyeler hem daha fazla yüksek ödemeli reklam görür hemde alt üyelerinden daha çok yüzde alır.

Bana göre ödeme yapan basit ve güzel bir sistem. Ödeme alt limiti 10 dolar. Sadece kendiniz reklam tıklayarak bu parayı kazanmanız bir kaç ay alır. Tabi sistem içindeki oyundan şansa 5 doları denk getirmedi iseniz. Alt üyelerle aylık 50 dolar gibi bir para kazanılabilir. Ucu açık bir sistem 5000 dolarda kazanabilirsiniz. Bu alt üye sayınıza bağlı.

Bol şanslar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi