İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 gb alan 100 gb trafik linux reseller ARANIYOR

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 gb alan 100 gb trafik linux reseller uygun önereceğiniz yerler varmı bikaç yıllık tecrubeli sorunsuz donanım frewal olsun uygun en iyi fiyat ucuz olması gerekir. ay ve YIL fiyat ?

ErgumSoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- 5120 MB Web Alanı
- 120 GB Trafik
- Centos İşletim Sistemi
- Limitsiz Domain Barındırma
- Standart Özellikler
- cPanel 11 TR + Fantastico
- Otomatik Yedekleme
- Virüs Koruması
- 7/24/365 İlgili Departman Desteği

Aylık 25 YTL

Ayrıntılı bilgi: [email protected]

YoLcU_34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2

mrb bana linüx reseller lazım (tüm yasal haklara sahipseniz) tabiki daha önceleri baya sıkıntı çektigimden dolayı firmaysanız sizinle çalışmak isterim bi kaç sitem var sitenizi tam inceleyemedim iletişim için tele rastlamadım gözümden kaçmış olabilir size cep no yu pm ile atıyorum sormak istedigim bi iki soru daha var kolay gelsin

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
reseller arayan arkadaşlar www.omakbilisim.com YS-669 numaralı faaliyet belgemiz [U]destek [et] omakbilisim.com[/U] msn adresine ekleyerek görüşebiliriz. ayrıca iletişim bölümünden sabit hat numaranızı belirtirseniz sizi arayarak detaylı bilgi verebiliriz.

iyi akşamlar

Omak Bilişim İnternet Hizmetleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5