İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 GB alan 75 GB bw reseller hosting ALINACAKTIR

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslano' Alıntı:
5 GB alan 75 GB bw reseller hosting

ALINACAKTIR

Hosting türü: reseller hosting

Ödeme şekli: Paypal veya Havale ile yillik odeme

Plaform: unix linux php
Barindirilacak domain sayisi: 75 yaklaşık
Bandwidth: 75 Gigabyte
Web alani: 5000 Megabyte
Email sayisi: 1000

yaklaşık kapasiteler düşünülür. 3 GB üstü

istekler

hızlı sorunsuz olmalı, hangi DC de belirtiniz, ddos vs saldırılara korunmuş olmalı, diğer yıllar fiyat artışı olmayacak onayı olmalı.

ALINACAKTIR TEKLİFLERİNİZİ BEKLİYORUZ

Beyfendi merhabalar. Bilinçli bir kullanıcı olarak bunları istemek en doğal hakkınız. Ancak ufak bir sorum olacak. "Diğer yıllar fiyat artışı olmayacak onayı olmalı." Bu sözünüze göre bunu size hangi firma sağlayacak? Firmalar için; sabit fiyat garantisini belirli bir süre zarfında almak gerçekten güven doğurur. Ancak verilen fiyatları bilmemekle beraber, anlamadığım bir konu var. Euro ya da dolar üzerinden server kiralayan ve bu serverları size sunan firmalar, bu garantiyi size bir yılı aşan oranla nasıl verecek, bunu hiç düşündünüz mü? Ödeme şeklini yıllık yapıyorsunuz ve 1 yıldan sonrası için yine aynı fiyat garantisini istiyorsunuz. Keza "deneme süresi" yerine "para iade" garantisini istemeniz alacağınız hizmet doğrultusunda ve firmaların ticari durumu açısından daha sağlıklı olacaktır.

Saygılar,

Dakikhost

aslano

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Immunity

bilinçli müşteriler çoğunlukta herkes kaliteyi ucuza almak satmakla öne çıkıyor, ABD firmaları bu konuda önde görünüyorlar, isterimki ülkemiz bu konuda önde olsaydı, ABD liler zengin ama işinin başında kimsenin hakkını yemeye niyetli görünmüyorlar, bizim millet de 3 kuruş para görünce tatile kaçar işini unutur o paralarda başkalarının hakkıdır, herkes değilsede kısmen var.
ülkemde en iyi en uygun olsa ilk tercihim olacaktır. Diğer yılların fiyatı açısından TL bazında değişmeyeceğini beyan eden teklif veren arkadaşlara hayranlığımla teşekkür ederim, gecensene dolarla alınan ürün e sonraki yılda dolar olarak fazla istenmesi söz konusu bunu çoğu yapıyor yani 1 yıl indirimli al diğer yıllar kazıklarız mantığı olmamalı öyle olsa 1 yıl ücretsiz olsa bile değmez, her geçen yıl donanım yazılım fiyatları düşüşde buna paralel hostinde düşüşde ne oluyorda fiyatu yukarı çekiyor bazıları anlamak mümkün değil, ben 5 yıllık bedava dahil ucuza satışlar yapmışım, ona görede uygun almak zorundayım çünki dünya fiyatları bu yönde, 100 yıla kadarda domain host satanları bilirsiniz, işde arkasında durmak için uzun vadeli uygun almam lazım evet diyorsanız teklif verin

ben 7/24 destek filanda istemiyorum gerekli görmüyorum yeterki serwer in kesintisiz sorunsuz iyi hızlı çalışsın zaten herşey proğramla otomatik hesabı aç kapa benim açımdan sen serverinin başında dur iyi çalıştırmaya bak başka bir destek soru istek yok ben 1 yıldır çalıştığım firmaya soru sormadım destekde vardı ne onun ne benim başım ağrımadı en iyiside bu soru sorduracaksan peşinde koşturacaksan arattıracaksan kalsın istemez.

script sorunları bilmem kullanıcı eğitimsizliği bizi ilgilendirmez gider eğitimini alır forumları okur öğrenir gelip host fimayı saatlerce meşgül eder scriptini kuramaz anlatırsın anlamaz dahada geyik yapmaya başlar msn verirsin saldırı yapar, böyle destek anlayışı olmaz bende yok böyle şeyler hosting çalışıyosa herşey açıksa sorunda yok naparsan yap , kurulumu yapamadınmı 2 saat anlatsam yapamıycan ben 5 dk da kurarım makul ücret ödersin diyorum müşteriye okadar destek bu.

Kusura bakma ama Parayı aldıkdan sonra geri göndermesi çok zor gelir ve göndermeyenlerde oluyor hayrını görmez tabide, en güzeli deneme süreli ama o süre sonundada iyi kalite sürekli olmalı önemli olan bu, teknoloji geliştiğine göre şansa bırakılarak yapılmaz bu işler deneme süresi vermeyenler satış yapamazlar, bendede var deneme süresi veya ücret için ileri bir tarih vade bir süre emin olsun müşteri , nasıl olda HDD hostunda boş yer var ne kaybedersin deneme süresi ver denesin millet kaliteyi gören devam eder sen zaten ödemişsin maliyetini dağıtmaya bak satış olacaktır ödemeyeni kaparsın 1 tıkla bişey kaybetmezsin

uzun vadeli ciddi bu işi yapanlardan teklif bekliyorum.

Teşekkürler. Saygılar

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslano' Alıntı:
Immunity

Kusura bakma ama Parayı aldıkdan sonra geri göndermesi çok zor gelir ve göndermeyenlerde oluyor hayrını görmez tabide, en güzeli deneme süreli ama o süre sonundada iyi kalite sürekli olmalı önemli olan bu, teknoloji geliştiğine göre şansa bırakılarak yapılmaz bu işler deneme süresi vermeyenler satış yapamazlar, bendede var deneme süresi veya ücret için ileri bir tarih vade bir süre emin olsun müşteri , nasıl olda HDD hostunda boş yer var ne kaybedersin deneme süresi ver denesin millet kaliteyi gören devam eder sen zaten ödemişsin maliyetini dağıtmaya bak satış olacaktır ödemeyeni kaparsın 1 tıkla bişey kaybetmezsin

uzun vadeli ciddi bu işi yapanlardan teklif bekliyorum.

Teşekkürler. Saygılar

Sizi anlamak isterdim ama anlayamıyorum. Bunları size yapan kişilere siz firma mı diyorsunuz? Ya da öyle şeyler diyorsunuz ki sanki hizmeti çoluk çocuktan almak istiyorsunuz. Eğer kaliteli hizmet istiyorsanız, "Al senin için 5 senelik fiyat" diyene değil, belirli prensipleri olanlara sahip çıkmalısınız. Eğer müşteri ucuz olsun hızlı olsun diyorsa, ilk isteğini yerine getirebilir ama 1-2 tane serverı olan şahıs bunu yapamaz beyfendi.

Dünya'da multimedya ve bilişim sektöründe ucuzlama var diyorsunuz, Türkiye'de bu yok. Firmalar size 5 yıllık fiyat garantisini peşin ödemediğiniz sürece veremez. Verirse de aferin onlara, geleceğe süper yatırım yapıyorlar deriz. Eğer böyle bir isteğiniz varsa pişman olmamak için bence yabancı firmaları seçiniz. Amerika'dan da alacağınız her server için Türkiye'de en az 150 ms ping alırsınız. Tercih sizin, Biz Dakikhost olarak bunları peşin konuşuruz ve yaptığınız süre kadar sabit fiyat garantisi alırsınız. Aylık resellerlarımıza da minimum 6 aylık sabit fiyat garantisi veriyoruz. Bunları da peşin konuşuyoruz. Kalkıpta euro ya da dolar bazında size 5 senelik ortalama fiyat çıkartsalar eminiz, çok yüksek ücretiniz diyeceksiniz.

Umarım aradığınız firmayı bulursunuz.

Dakikhost

cemadak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet sabit fiyat garantisi 1 sene pesin ödeme alındıktan sonra 2. sene icin zor ama deneme hesabı en azından 1 haftalık acılabilir diye düsünüyorum

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım teklifimi ilettim ,

ayrıca , "gerçek dışı şeylere garanti vermeye kalkışan arkadaşları görünce " elbette sizde para konusunda garanti istiyorsunuz haklısınız ve biz bu güvenceyi size verebileceğimizi taahhüt ediyoruz ,

Eğer Bir yılın sonunda maliyetlerimiz artarsa dahi bunu kendimiz subvanse edebilir size aynı fiyat ile çalışmayı garanti edebiliriz...
Syg.

Immunity

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zahir' Alıntı:
teklifimi ilettim ,

ayrıca , "gerçek dışı şeylere garanti vermeye kalkışan arkadaşları görünce " elbette sizde para konusunda garanti istiyorsunuz haklısınız ve biz bu güvenceyi size verebileceğimizi taahhüt ediyoruz ,

Eğer Bir yılın sonunda maliyetlerimiz artarsa dahi bunu kendimiz subvanse edebilir size aynı fiyat ile çalışmayı garanti edebiliriz...
Syg.

Sayın admin, bu konuya ne zaman el atmayı düşünüyorsunuz?

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adminin tavırlarınıda sorgulamaya başla bakalım , dilersen admin bey sana versin bu görevide sen mesajları kendi kafana göre değiştir, PM diye birşey var burada yazacağına Pm göndermeyi denersen admin bey gerekli cevabı verecektir,

Tartışma çıkartmak istiyorsan başkasını seç seninle uğraşamam ,önemli işlerim var çol çocuk kavgası yapmak istiyorsan yolun başka yerler olsun...

Benim mesajımı alıntı yapmamanı ve benim mesajlarıma cevap yazmamanı öneririm,

Arkadaş Host istedi bende cevabımı yazdım dilersen kendi yazdıklarınla meşgul ol...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5