İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 GB Web Alanı + 40GB Aylık Trafik+Sınırsız Alt Özellik+ Tr Lokasyon,Windows Reseller

Baba_Yorgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Windows Reseller Fiyatlarımız ;

- 5000 MB (5GB) Web Alanı
- 40000 MB (40GB) Aylık Trafik
- Limitsiz Domain Ekleme
- Limitsiz Subdomain
- Limitsiz Mssql Veritabanı
- Limitsiz E-Mail (Pop3 Destekli,Horde)
- ASP,ASPX,PHP
- %99 Uptime Oranı Garantisi
- Türkiye Lokasyon
- Plesk 8.3.0 Kontrol Panel ing.

Yıllık Sadece 45 TL

7 gün 24 saat Hosting bilişim çalışanlarından,hostinginiz , resel veya vps'inizde oluşan problemlerin giderilmisi için yardım isteyebilirsiniz elimizden geldiğince yardım etmeye çalışıyoruzç Günün herhangi bir saati, bizi rahatsız etmekten çekinmeyin..

İletişim Adresleri:

Web Adresimiz: www.hostingbilisim.com
mail & msn : [email protected]

Saygılarımızla

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
vergi levlanız varmı ? , yer sağlayıcı belgeniz varmı ?

CaNeRiuM

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
1-) vergi levhanız var mı sitenizde bilgi göremediğim için bilmiyorum ne zamandır bu sektördesiniz nerdesiniz yatırımınız neler?
2-) Telefon vermemişsiniz şuanda bir müşteri size ulaşmak istese msniniz kapalı olduğu anda sunucusunun sorununu gidermeniz için online olmanızı mı beklemek zorunda? Birde internetinizde sorun varsa msne giremezseniz durumu düşünemiyorum bile...

Sorularımı cevaplarsanız insanlar daha bilinçli bir alışveriş yapacaklardır diye düşünüyorum.

Baba_Yorgun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1-) vergi levhanız var mı sitenizde bilgi göremediğim için bilmiyorum ne zamandır bu sektördesiniz nerdesiniz yatırımınız neler?
2-) Telefon vermemişsiniz şuanda bir müşteri size ulaşmak istese msniniz kapalı olduğu anda sunucusunun sorununu gidermeniz için online olmanızı mı beklemek zorunda? Birde internetinizde sorun varsa msne giremezseniz durumu düşünemiyorum bile...

Sorularımı cevaplarsanız insanlar daha bilinçli bir alışveriş yapacaklardır diye düşünüyorum.

tabi ki cevaplarım
1) sitemizde vergi levhamız yok istanbul /avcılardayım 2009 ocak ayından itibaren hosting,reseller ,vps hizmetine başladık.

2) müşterimiz olduğunuz anda sorunlar karşılığında arıyıcağınız telefon numarasını sizlere yolluyoruz mail olarak

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5