İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 Günlük Site Reklam Çok Ucuz

vigivan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 6 ay önce bir hosting almıştım, bir film sitesi kurdum 2 hafta kadar öyle kaldı ondan sonra forum kurdum 2-3 gün uğraştım yurt dışına çıktım işler güçler vb. gibi yeni ilgilenme fırsatı buldum.

Forum vbulletin 7 gün önce tekrar ilgilenmeye başladım günlük garanti en az 5 konu açıyorum kendim, özgün yazılar olarak...

Zaten emeğimin karşılığınıda aldım geçen pazar akşamı analytics e vs. kayıt ettirdim... Pazartesi tekil hit 30 iken, şu anda 80-90 :)

Arkadaşlar pr değeri vs. pek bakmadım ancak 0 mış .)

Reklam çok ucuz malum hit felan yok :) ancak 2 aydan fazla alırsanız 1 ayda benden hediye olsun ki ölü bir yatırım olmaz hitim giderek artıyor 3 ayda 200 ü bulacağını düşünüyorum...

Özgün yazılar olsun seo olsun vs.

Sitem: www.vigitr.com

Arkadaşlar pm atın fiyat vereyim ;) inanın ucuz.

mustafakfl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ticaret vb bilgilerinizi verirseniz 5 günlük reklama 2,00$ verebilirim ödeme yapabildiğim siteler: PayPal,SolitTruestPay,PayZa,Liberty Reserve hayırlı helalinden bol kazançlar dilerim... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5