İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 kisiye gmail davetiyesi - www.gmail.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

alderion

Misafir
arkdaşlar bu gmail ' in link maillerinin gelmesi belirli bir zaman almıyor değil mi?
yani sağolsun iyinetadmin bana da 1 tane gmail vermişti fakat link belirli bir zaman geçmesine rağmen mail adresime gelmedi...
(mail adresim hotmail bir sorun olmaz herhalde ,not:junk e-mail bölümüne de gelmedi...)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alderion' Alıntı:
arkdaşlar bu gmail ' in link maillerinin gelmesi belirli bir zaman almıyor değil mi?
yani sağolsun iyinetadmin bana da 1 tane gmail vermişti fakat link belirli bir zaman geçmesine rağmen mail adresime gelmedi...
(mail adresim hotmail bir sorun olmaz herhalde ,not:junk e-mail bölümüne de gelmedi...)

iyinetadmin bu mesajı görürse mailine girip sent items'ten bakarak sana özel mesajlar bu linki gönderebilir. sen de tıklarsın. ama başka bir tane daha isteme bence, bu invite boşa gitmesin..

konu kilitlense iyi olur aslında.
diğer mesajda dağıtım devam ediyor....

saygılar...

:.:.:.:
(kilitli konu ..)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5