İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 kişiye sponsor oluyorum. [ GuzelHosting güvencesiyle. ]

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
Bugün bir reseller aldım. Reseller hesabımdan 1 adet link karşılığı bir kaç siteye sponsor olmaya karar verdim. Büyük siteler için sponsorluk veremem. Maksimum 5 kişiye sponsorluk vereceğim. Sponsor paket özellikleri şöyle ;

100 MB alan.
3 GB trafik.
5 e-mail.
3 database.
2 subdomain.
Cpanel.
Türkiye lokasyon. ( Netinternet - GuzelHosting )

Not : TC yasasına göre illegal kabul edilen herhangi bir dosya sitesinde bulunan kişilere sponsorluk verilmeyecek. Hesabı kullanmaya başladıktan sonra sitesine illegal içerik yükleyenlerin hesabı uyarılmaksızın silinir, yedekleri verilmez.
Not 2 : Yedekleme ile ilgili herhangi bir mesuliyet kabul etmiyorum, yedeklerinizi düzenli bir şekilde alın. ;)
Not 3 : GuzelHosting beni mağdur etmedikçe ben de sizi mağdur etmem. ( % 99 garanti. )
Not 4 : Sorularınızı konu altından sorabilirsiniz. Hesap açtırmak için PM gönderiniz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5