İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 TL Üçretli Yorum Atçek Arkadaşlar Buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webmasterkariyer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Ücretli Yorum yazacak arkadaşlar 5tl kaç yorum ata bilir ve begenilirse yorumlarıyla sürekli çalışacak arkadaşlar arıyorum ilgil arkadaşlar duyrulur..
Altaki sıralamaya göre Pm Atınız
5TL Kaç Yorum:
10TL Kaç Yorum:
15TL Kaç Yorum:
20TL Kaç Yorum:
Site Adresi Pm olarak Gönderileçek ve En az 10 Yorum atacak Örnek olarak Aylık olarak sürekli çalışçek.
Örnegin:Haftalık 210 yorum istenilyorsa yönetiçiler gerek duyuyorsa 210 yorum yaptırılır pazargünü ödemesi hemen yapılır veya 420 yorum gerekiyo 420 yorum gerekiyorsa 420 yorum yaptırılır ve pazar ödemesi yapılır.
Web sitemizin amacı güncel yorum mesela 210yorum günlük 30 yorum eder günlük 30 yorum atçeksiniz ve yanıtlanmayan konulara yorum atılaçak ve ödemesi yapılaçak.sürekli çalışılaçak arkadaşlar arıyorum.

hakan55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5TL Kaç Yorum:20
10TL Kaç Yorum:40
15TL Kaç Yorum:60
20TL Kaç Yorum:80

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
üyenin son aktif olduğu tarihe bakacak olursak bu konu güncelliğini yitirmiş, eğer konu sahibi dönüş yaparsa konusunu açarız.
eski tarihli konulara, özellikle alışveriş konularına yazmamanızı öneriyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5