İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 yaşında UzmanSEO.com alan adı ve site açık arttırmayla satılık

Ersen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site Adresi: www.uzmanseo.com AÇIK ARTTIRMA BAŞLANGIÇ: 100tl HEMEN-AL: 1000TL Minimum Arttırma: 25TL Teklif bitiş zamanı: Son tekliften 24 saat sonra. (Multi forum satışıdır birden fazla sitede açık arttırma yapılacaktır) Sitenin Aylık Getirisi: REKLAM YOKTUR HİÇ KONMADI. SEO BİLİŞİM SAN.TİC.LTD.ŞTİ'YE AİT RESMİ SİTEMİZDİR. Kendime ait bir organizasyon şirketi kurdum. SEO İŞLERİNİ TAMAMEN BIRAKTIĞIM İÇİN satıyorum. Yaklaşık 2 senedir siteye hiçbir emek vermiyorum. Sitenin Kategorisi: SEO Satışa Hosting Dahilmi?: hayır Banlı Olduğu Sponsor: yok Banlı Olduğu Arama Motoru: yok Kullanılan Lisans Satışa Dahilmi: html tasarım bizzat ben yapmıştım. Özel Notlar: Bu siteyi açıklamaya gerek yok sanırım. Seo işi yapan arkadaşlar almayı düşüneceklerdir. 2011 ocak ile 2013 şubat arasında hep ilk sayfadaydı. uzun zamandır siteye eğilmedim.. CİDDİ OLAN HEMEN ALCILAR PMDEN CEBİMİ İSTEYEBİLİRLER. ANTALYA'DA oturanlarla yüz yüze satış görüşülebilir.

r10.net 125 tl fiyat teklif gelmiştir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi