İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

5 yıllık jenerik haber sitesi açık artırmada !!!!

cerebellum

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar yaklaşık olarak 1 ay önce almış olduğum haber sitesini maddi duruma sıkısmam ve fakulteden dolayı ilgilenemediğim için
satma kararı aldım, şunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki gönül rahatlığı ile satın alabileceğiniz
ender sitelerden bir tanesidir. içeriklerin 3/1 özgün olarak minimum 150 kelime olarak keni haberleri olarak eklenmiştir diğer içerikler ise spinlenmiştir ve thewp v3 orjinal lisanslı teması bulunmaktadır. zararına acık artırımı başlattım

Siteye daha önce reklam konulmamıştır, bu nedenle geliri bulunmamaktadır.

Site ismi: Haber Sitesi
Sitenin günlük hiti: 60-100 tekil hit
Trafik kaynağı: google ve direct hit
Sitenin yaşı: 5 yıl 4 Ay
Kullanılan yazılım: wordpress - thewp haber v3 - sadece tema lisansı 200 lira! sınırsız lisanlı o haber teması da yanında hediye verilecektir
Hosting dahil mi?: hayır
Google index:5.680
Alexa global: 1,711,075
Alexa Türkiye: 16,475

Domain akılda kalıcı ve jenerik bir domaindir ve İHS'de barınmaktadır, site içi transfer ücretsizdir ve
ücretsiz olarak size transfer edebilirim süresinin bitmesine 253 gün vardır.

site optimizasyon yeni yapıldı. seo paketi alındı raporları bekleniliyor, 1 aylık resim optimize eklentisi satın alındı. inci sözlükten konu acılıp link verildi kısacası özgün içerik girmeniz yeterli olacaktır. yanında hepsi organık 2k haber sayfasıda hediye edilecektir. istenilirsede elimden geldiğince yardımcı olurum satış yaptıktan sonra kaybolan biri değilim

Hızlı ulaşım için skype: mahfuz.varsak

Email : [email protected]

Açık arttırma başlangıç: 200 tl
Minimum arttırma: 5 tl
Hemen al: 650 tl
Teklif bitiş: son tekliften 48 saat sonra

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5