İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 Adet Farklı Sunucular Ve Farklı İp'lerde Yer Alan Türkçe Blog Sitelerinde Tanıtım

Vbdestabe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sitelerin Tamamı C-Class İp'lerdemi Bulunmaktadır?

Evet A-Class Ve D-Class ipler de yer almakla birlikte, Sitelerin %85'i farklı hosting firmalarında yer almaktadır. Ayrıca 25 Adet Hosting firmasından alınmıştır.( Pm isteyerek tüm site bilgilerine ulaşabilirsiniz.) Ayrıca tüm siteler türkçedir.

Tanıtım Yazılarını Yayınlamak Bizlere Ne Kazandıracak?

Tanıtım yazılarının faydaları hakkında bir çok bilgiler paylaşıldı bunları tekrardan zikretmeye luzum yoktur Bkz...

Tanıtımları Nasıl Yapıyorsunuz?

Tanıtım yazılarınızın daha doğal gözüküp fayda vermesi için 5 Farklı 250 Kelimelik özgün tanıtım yazıları yazarak 5-10 sitede bir değişecek şekilde tanıtımları yapmaktayız.
( Filtre, Ceza, Spam Korkusu Olmadan)
Ayrıca isteğe göre tanıtım yazılarınız zamana yayılarak eklenebilir, 5-10 gün gibi.
Tanıtım yazıları ömürlüktür. Silinme gibi durumlar söz konusu değildir.
Tanıtım yapılan siteler 2-3 günde tamamen index almaktadır, test edildi

Paketleriniz Nelerdir?
145g7.png
145gj.png

Bu Çalışmayı Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmamızı Önerirsiniz?

Size vereceğimiz rapordaki linkleri sosyal imleme veya video backlink ile imletmeniz durumunda linkler daha çabuk indexlenecektir. En temel tavsiyemiz ise sitenize kendiniz gibi bakın
smile.gif

Sipariş Vermek İstiyorum ?

İletişim Bilgilerimiz.

Tel; 05396121211
Msn; [email protected]
Ayrıca
Pm Atarakta Sipariş Verebilirsiniz.

R10 TİCARET SAYFAMIZ
http://www.r10.net/makale-reklamlar...rkce-blog-sitelerinde-tanitim-hizmetleri.html

serhatb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bundan öneki kampayalarından 5 adet ödemesi yapılarak sipariş verildi ücretsiz ilan kelimesinde adbullahın sayesinde ana sayfaya yerleştik. 3 paketin daha ödemesi yapıldı kolay gelsin

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5