İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış 50 adet kaliteli siteden makale alacağız

Webge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba, bir genel cerrahi uzmanının tıp sitesi için özgün, pagerank ve/veya alexa değerleri iyi olan sitelerinizden makale alımı yapacağız. Sitesi iyi olan ve hızlı taranan tüm sitelerden alım yapabiliriz. Ayrıca Ekşi sözlük gibi popüler sitelere konu açarakta para kazanabilirsiniz. Aşağıdaki şablonu doldurursanız iyi olur çünkü Doktor beye bu bilgileri sunacağım.... Göndereceğimiz makaleler 500 kelime, içinde 3 bağlantı olacaktır...

Sitenin adı:
Sitenin Yaşı:
PR Değeri:
Alexa değeri:
Fiyat:

ozay[at]ozaydemir.biz adresine e posta gönderin, özel mesajlara cevap vermeyebilirim.

Makaleler 1 gün ana sayfada ömür boyuda sitede kalmalı, onay verdiğim kişişer makaleyi yayınlayıp bağlantısını gönderdikten sonra ödemelerini geçeceğim.

Ödeme yolları: garanti bankası ve şans oyunları
Ödeme GÜnleri: Pazartesi ve Cuma

Webge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makale gönderildi, yayımladıktan sonra bağlantı ile beraber lütfen ödeme bilgilerinizide gönderiniz...

Webge

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece 1 arkadaşımıza ödeme geçebildim, malesef makale almak isteyen çok kişi yok, 50 tl ye 1 senelik sitesine makale almak isteyenler dışında...

Globalwriting

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Site değeri yaşıyla ölçülmez sevgili Webge . Sitenin kalitesine bakacaksın . Basit temel kuralları bilmeden futbol oynayamazsın. Sadece penaltıdan gol yersin. Link çöplüğü olmuş sitelerden aldığın tanıtım yazıları gibi. Senin bahsettiğin 50 TL yi yarım günde harcayan siteler var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5