İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 50 Adet PR 8 6 5 Olan Sitelerimizden Tanıtım Yazısı HİZMETİ !!

mgtdizayn

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Merhabalar ;

50 Adet PR 8 6 5 4 3 2 Gibi pagerank değerine sahip sitelerimizden tanıtım yazısı hizmeti veriyorum. ( Her katagori mevcuttur. )
Siteler güncel içerikle her gün beslenir, Adsense amaçlı açılan bir web sitelerdir domain yaşları 1 ile 9 yıl olamaktadır.

Toplam Bu sitelerden En fazla Satışımız 25 Adet olacaktır.

İlk 10 Kişiye 150 TL Geri Kalan 15 Kişiye 250 TL den Satışımız Devam Edecektir.

Sizden İstediklerim ;

* Bir Makaleyi En fazla 2 Web sitemde yayınlıyorum. ( Her siteye Farklı olması çok güzel olacaktır. )
* En az 200 Kelimeden oluşan makaleler istiyorum.
* Makalenin içinde bir adet Resim verebilirsiniz.
* Makalelerin içinde En fazla 2 Link çıkışı 1 Adet resimden veya logo'dan link çıkışı vereceğim.
* Makaleler %100 Özgün olamak kaydıyla Yayınlayacağım ( Makaleler Kontrol edilecektir.Uygun olmayan makaleler kabul görmeyecek iş İade olacaktır. )
* Spinlenmiş Makale Çoğaltılmış Makale Kesinlikle Kabul etmiyorum.
* İmla Kurallarına uygun Makaleler olmasına dikkat edin Lütfen.

* Makalelerinizi Bizde Özenle ve Bütün Kurallar Çerçevesinde Yazabiliriz. ( Sizin Vermeniz süreci Hızlandırır. )

Şimdi paketimin özelliklerini sunayım sizlere ;

* Siteler Günceldir
* Sitelerin Alexa'sı 400K ile 2M Altındadır
* Siteler Farklı A & C Class İp'dedir.
* Sitelerin Katagorilerine Gelince ( Sağlık,Haber,Spor,Blog,Seo,Altın,Borsa,şarkı sözü,Yemek tarifi,İlahi,MP3 vs vs. ) Networkumuz 600 Web siteden oluşmaktadır.
* Domainler Keyword domainlerdir. Tek kelimeli domainlerdir.
* Sitelerin yaşı 1 Yıl ile 9 Yıl Arası değişmektedir. Daha Önce Çalışan Arkadaşlar Hatırlayacaklardır.
* Bu sitelerden İstenildiği taktirde Link satışı yapılacaktır. ( Max 7 Link çıkışı verilecek )
* Kurumsal Müşterilerimize Fatura Kesilir
* Süreklilik Arz Eden müşterilerimiz için Sözleşme Yapılır ve Sabit bir ücret ile Çalışılır.
* Sitelerimiz Kesinlikle Çöplük olamayacaktır.
* 7/24 Kesintisiz Hizmet verilmektedir. Ofis , Gsm ,WhatsApp, Skype , Mail , Forum Üzerinden PM
* Raporlar En Geç 5 ile 10 İş Günü içinde Teslim Edilecektir. ( Makaleleri siz Verirseniz 3 iş Günü içinde TESLİM EDİLİR )
Makaleleriniz EN AZ 1 Yıl Kalacaktır.

Dilerseniz Makalelerinizi Biz Yazalım Seo Uyumlu ve %100 Özgün bir biçim'de ( Ofisimizde 1 Bayan ve 1 Erkek Tarafından yazılmaktadır )

* 100-150 Kelime : 2.00 TL
* 150-200 Kelime : 2.50 TL
* 200-250 Kelime : 3.00 TL
* 250-300 Kelime : 3.50 TL

Ödeme Seçenekleri

Garanti , Yapıkredi , İş Bankası , Enpara , Toplu Alımlarda Kredi kartına Taksit imkanı sunulur, ( Komisyon Alıcıya Aittir. %8 ile %10 Arası değişiyor. )

OFİS : 0212 461 75 87 | GSM : 0543 776 11 52

Gökhan GÖKMEN
Saygılarımla,

OFİS Adresimiz
Sitemiz : http://www.interaktifplus.com.tr/
Ofis Tel : 0212 461 75 87
Ofis Adres: Cumhuriyet Mahallesi Çelikhançer Caddesi No : 39/B Bahçelievler / İSTANBUL

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5