İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 GB Alan • 500 GB Band aylık 8 dolar

B

Baria

Misafir
godaddy nin destek birimi yok sanırım? :) host ile alakalı bir soru atıcaktım email adresini bile bulamıyorum nerde bilen var mı?

Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz buldum

G

Geveze.at

Misafir
CemYilmaz' Alıntı:
peki download hızı nasıl depo olarak kullanmak için iyimi bari kısıtlama varmı trafikte yada dosya büyüklüklerinde
1,5 Mbit ile upload yaptim
Download i artik siz düsünün

B

Baria

Misafir
bu upload işini nasıl yapıyon serverden servere ben her defasında yapamadım sanırım birşeyler eksik sana pm attım ama sanırım cevap yazamaya üşendin..

başka yapan varmı boyle birşey ? Burdaki yazıyı okudum ama olmadı 2 sitenin ftplerini açtım copy paste olmadı :)

G

Geveze.at

Misafir
Sana ftp programini kullanmani söylemistim. Nasil yapilacaginida satir satir anlatmam imkansiz gibi birsey.

Godaddy WebHosting almak isteyenlere,
panel cok kötü. Cokdaha iyi paneli olan serverler var.
Depo olarak tüm dosyalari kabul etmiyebilir. Mesele MP3 yada video dosyalari. Ama yinede sormakta fayda var

CemYilmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki site arasında hızlı dosya transferi için bu ftp programları işe yaramıyor sanırım bende denedim olmadı ne yazıkki başka yolu varmı bunun rapidget dışında falan...

Birde MP3 yada video dosyalari hakkında kabul edilip edilmediğini soran arkadaşlar varmı acaba sonuç nedir..

B

Baria

Misafir
flashxp cute ftp bunları ben denedim olmadı. sanırım koruması var serverin

capulcu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaç domain host edilebiliyor burda? Subdomain limiti var mı?
İki satır açıklama var sadece sitede.

B

Baria

Misafir
.rar kabul etmiyor ediyorda sitenin uzantısını yazınca download etmiyor. sadece .zip var ondada birşeyler cıkıyor arada bir bakalım...

U

ugurpala2738

Misafir
ben aldım burdan 2 gun oldu ama bır sorun var gıderemedım chmod 777 yapıyorum ama yıne lanet sey 0 oluyo bunun baska bı yolu varmı dıger stemdekı live setlerı buraya tasıycam depo olarak kullanıcam ama nası yapabılırım scrıpt buldum ama chmod 777 yapmam lazım olmuyo wınd host

ste www.bilgidunyasi.org

B

Baria

Misafir
STATUS:> PWD skipped. Current folder: "/12".
STATUS:> Getting listing "/"...
COMMAND:> CWD /
250 "/" is new cwd.
STATUS:> PWD skipped. Current folder: "/".
COMMAND:> PASV
227 Entering Passive Mode (68,178,211,41,161,49)
COMMAND:> LIST
STATUS:> Connecting FTP data socket 68.178.211.41:41265...
150 Data connection accepted from 82.145.232.156:3999; transfer starting.
226 Listing completed.
STATUS:> Directory listing completed.
STATUS:> Changing file attributes "12".
227 Entering Passive Mode (68,178,211,41,161,89)
STATUS:> Connecting FTP data socket 68.178.211.41:41305...
150 Data connection accepted from 82.145.232.156:4000; transfer starting.
226 Listing completed.
STATUS:> Directory listing completed.
COMMAND:> SITE CHMOD 777 /12
250 Changed.
227 Entering Passive Mode (68,178,211,41,161,99)

ben yapıyorum chmod 777

cute ftp pro kullanıyorum.yada sorununu tam anlamış deyilim

U

ugurpala2738

Misafir
ftp den steye baglanıyorum rapıd yazan klasoru chmod 777 yapmam grekıyo dıger stedekı dosylaraı buraya tasımam ıcın ama klasorun ustune gelıp sag tus chmod kısmına gelıyorum 777 yapıyorum ok dıyorum ama o yıne 0 kalıyo bı turlu 777 olmuyo sorun bu ım

B

Baria

Misafir
ben zaten 2 sunucu arasında dosya transferi yapamıyorum. benimde 2 hostum var diyer hostumdaki dosyaları buraya atıcagım ftp ile atamıyorum olmuyor sanırım.

U

ugurpala2738

Misafir
baria pm attım bakarmısın

http uzerınden 2 ste arası dosyaları transfer etmeyı dusundum bı marez steden ındırmıstım scripti http://bilgidunyasi.org/rapid/ bunla dosyalarını tasıyabılıyosun ama chmod u yapamadıgım ıcın olmuyoooo

B

Baria

Misafir
arkadaşın işini halletik sorun windows makineden almış.

benim bir sorum olucak yine bizim toplam kalan alanımızı nasıl ogrnebiliyoruz. band ını biliyorum statistiklerden bakıyorum ama ne kadar host alanımız kaldıgını nerden bakıcam?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5