İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 Kişiye Bedava Host / Bukadar.net Kampanya 1

I

i.s.a.q

Misafir
Bukadar.net İnternet Hizmetleri Olarak Açılış Yaptığımız Bu günde 50 Webmaster'a Bedava Host İmkanı Sağlamak İstiyoruz.

Vereceğimiz Hosting'in Özellikleri ;

100 mb Disk Alanı
3 gb aylık Transfer
Ücretsiz Kurulum
Plesk Kontrol Paneli
Sınırsız Email..Sınırsız Sub domain vs..

Kimler Katılabilir ?

Bu Kampanyaya ''*****,absürt ve mp3'' gibi Yasal Olmayan İçerikler Dışındaki Her Türlü Web Sitesi Katılabilir.

Kampanya Süresi Nedir ?

Kampanya Süresi 1 Yıldır.1 Yıl boyunca Tüm Sponsor Olduğumuz Web Siteleri Sınırsız Destek Alırlar.

Karşılığında Beklediğimiz ?

Karşılığında Sadece 468*60 Boyutundaki Bannerlarımızı Sitenize Yerleştirmeniz.

Kapmanyaya Nasıl Katılırım ?

Kampanyaya

Pm İle Ulaşarak Yada

http://www.bukadar.net adresinden ulaşabilirsiniz..

Herşey Bukadar Net.

I

i.s.a.q

Misafir
evet arkadaşlar 6 arkadaşımıza olumlu cevap verilmiştir.Kampanya Hala devam etmektedir.Bu kampanyadan yararlanmak ısteyen pm ile ulaşabilirler.

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kusura bakmayın ama bu kampanyanın amacını anlıyamadım ben tabii Sunucu sizin istediğiniz fiyata satarsınız satmazsınızı o beni ilgilendirmez fakat 50 kişiye ücretsiz host derken bi amaç olmalı değil mi ?

I

i.s.a.q

Misafir
Hostsatis.Com' Alıntı:
Kusura bakmayın ama bu kampanyanın amacını anlıyamadım ben tabii Sunucu sizin istediğiniz fiyata satarsınız satmazsınızı o beni ilgilendirmez fakat 50 kişiye ücretsiz host derken bi amaç olmalı değil mi ?

*Belirli bir hosta ihtiyacı olan fakat maddi yetersizliği olan webmasterlara ön ayak olmak.
*bukadar.net olarak belirlediğimiz belirli bir tanıtım portföyünü ortaya çıkarmak ve kitleleşmek,Ve sponsor siteler sayesinde çeşitli tanıtımlar yapmak.
*Daha fazla detay vermem gerek yok.

İhtiyacı olan webmaster kullanıcılarına yukarıda bahsedilen Paket Ücretsiz Olarak verilecektir.İteyen tüm herkes buradan yada pm yoluyla yada site aracılığı ile ulaşabilirler.

Saygılarımla

Sıtkı Çakmak

Bukadar.net İnternet Hizmetleri

I

i.s.a.q

Misafir
flood olmasın ama iyinetten özel mesaj ve msn ıle ulaşan 12 kişiye host sağlanmıştır.Kampanyamız devam etmektedir.

F

fatihhk

Misafir
sitenizde sol tarafta "makina ezellikleri" yazıyor.
gözünüzden kaçmış herhalde ;)

I

i.s.a.q

Misafir
ben Makine Özellikleri görüyorum ama yinede ilginiz için sağolun.

F

fatihhk

Misafir
elelikk.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5