İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 Liraya E-ticaret siteniz olsun

Mekruh

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar,
Diğer konularımdan da beni tanıyan vardır, aktif olarak opencart işi ile uğraşıyorum. Bu zamana kadar hiç bir müşterimi mağdur etmedim şükürler olsun ki, siz değerli üyeler için bir kampanya yapmak istedim. Paketi inceleyip PM üzerinden sipariş verebilirsiniz.
Kısaca paketin tanıtımını yapmak gerekir ise, sektör'e özel premium temalar kuruyorum yani bunun anlamı şudur ; Özel yapılmış temalardır. Bedava olarak dağıtılan temalar değildir. Ve bunların yanı sıra sektöre özel farklılık gösteren modüller oluyor onlar ile birlikte profesyonelliğe yakın bir E-ticaret sitesi hazırlıyorum ve sizde bunun keyfini çıkarıyorsunuz. Diğer e-ticaret sistemlerinin yapabildiklerini opencart'ta yapabiliyor. Senede 500, 1000$ vererek e-ticaret sistemi almak yerine bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Bunların yanı sıra MSN'de olduğum sürece sorunlarınızı çözmeniz de yardımcı oluyorum.

R10 database silinmeden önce 60'a yakın opencart traderım da vardı.
Buraya tıklarsanız eğer cacheden aldığım görüntüyü görebilirsiniz. Aşağı da paket içeriğini ve ödeme yapabileceğiniz kanalları belirttim, sorusu olan arkadaşlar veya e-ticaret sistemi hakkında bilgi almak isteyen arkadaşlara elimden geldiği kadar bilgi vermeye
çalışırım.

* Sorunsuz Kurulum
* Premium Tema Seçenekleri
* Modüller
* Zengin Ödeme Seçenekleri
* SEO Modül ve link yapısı
* Sınırsız destek

Kampanya sınırlandırma ile yapmak daha iyi diye düşündüm ve 15 kişi ile sınırlandırdım. 15 kişi tamamlanınca kampanya deactive olacaktır.
Kalan şanslı kişiler : 15

Ödeme seçenekleri ; İş Bankası - Misli.com

- Paket dışı isteklerden extra ücret alınır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5