İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 Siteden Tanıtım Yazısı (Blogspot , Edu makale hediyeli)

TUĞBERK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1n668.jpg

* Bütün sitelerin infosu bulunmaktadır, index almaktadır

* Sitelerde pek fazla konu yoktur, (boş bir site yoktur hepsinde 2, 3 konu vardır.) Sitelere sadece özgün içerik girilmektedir

* Blogspot sitelerden alınan linklerin yararını bilmeyeniniz yoktur

* Makaleler tarafımdan yazılır ve 50 siteye tek tek atılır, anahtar kelimeler ve etiketler düzgünce SEO uyumlu bir şekilde hazırlanır ve 5 link çıkışı verilir

* Bütün yazılarınız facebook ve twitter sayfalarına otomatik olarak gönderilir toplamda 100 imleme kazanmış olursunuz

* Yazılarınız yayına alındıktan sonra pinglenir ve kısa sürede index alması sağlanır

* İsterseniz bu hizmet zamana yayılarak yapılır, isterseniz hemen teslim edilir (Sizin insiyatifinizdedir)

* Raporunuz iş yoğunluğuna göre kısa bir sürede teslim edilir

Ayrıca,

* 50 adet blogdan tanıtım yazısı + linkwheel hizmeti alan arkadaşlara 10 adet edu makale hediye ediyorum

Bu hizmetten toplamda 300 Backlink , 60 Tanıtım Yazısı , 100 İmleme elde etmiş olursunuz

Fiyat : 20 Tl

Ödeme yolları : Misli - DenizBank - Paypal - Avea (Tercih sırasına göre dizilmiştir)

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İyi iş çıkarmışsın.. Fiyat da gayet makul.. Hayırlı satışlar..

kfy2000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlı işler.

Ben alırım usta. Pm den gönder bilgileri yapalım anlaşmayı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5