İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50 TL'den başlayan on numara domainler

Screwy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Çok ciddi maddi sıkıntılarımdan ötürü elimdeli bütün domainleri ucuza satma kararı aldım. Daha önceki satış konularım üzerinden teklif yöntemi ile satış yapıyordum fakat gerçekten çok ciddi maddi sıkıntılar çekmemden ötürü elimdeki tüm domainleri en gel cumaya kadar satmam gerekli. Domainler gerçekten iş yapacak domainlerdir. Twiart.com domaini hazır kuruludur ve teması ile birlikte satılacaktır. Tek almak isteyenlere de tek satılır.

qMy9BD.png

Bitiş Tarihi: Yukarıdaki görselde belirtilmiştir.
Registar: İHS.COM.TR
Transfer Ücreti: YOK
Minimum Fiyat: 50 TL
Başlangıç fiyat: 50TL
Satış Süresi Bitiş Tarihi: Bütün domainler satıldığında domain satış süresi bitecektir.
Minumum Artış: 10 TL
Hemen Al: 70-100 TL ARASIDIR DOMAİNE GÖRE KONUŞURUZ.
Özel Notlar: Sitelerin herhangi bir sorunu, banı felan yoktur. Twiart.com şuanda aktiftir ilgilenemiyorum içerik girişi vs. yapamıyorum işlerimden ötürü bütün sitelerimi satmamın sebebi de budur. tariflistem.com domaini küçük kardeşimin ödevi için lise öğrencilerine geçici olarak verildi yani ödevlerini felan yapıyorlar site üzerinden alan kişi için sorun olmayacaktır. Twiartı olduğu gibi almak isteyenler script fiyatı, domain fiyatı ayrı ayrı konuşulup tamamen veya sadece domain olacak şekilde satılabilir. Detaylı bilgi için skype adresimi ekleyebilirsiniz.

QBy12y.png

Bitiş Tarihi: Yukarıdaki görselde belirtilmiştir.
Registar: GODADDY
Transfer Ücreti: YOK
Minimum Fiyat: 50 TL
Başlangıç fiyat: 50TL
Satış Süresi Bitiş Tarihi: Bütün domainler satıldığında domain satış süresi bitecektir.
Minumum Artış: 10 TL
Hemen Al: 70-100 TL ARASIDIR DOMAİNE GÖRE KONUŞURUZ.
Özel Notlar: Sitelerin herhangi bir sorunu, banı felan yoktur.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5