İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 500+ Film Yüklü Wupload Hesap 10$

Mustafa Maşa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
wupload-150x150.jpg

Öncelikle biraz wupload.com'dan bahsedeyim ;
  • Free kullanıcı indirme hızı 500Kb/s
  • Yeni indirme için bekleme süresi 10 saniye ile 10 dakika arasında
  • Premium indirme hızı 5mb/s+
  • Free kullanıcılarda 2 Gb'a kadar indirme ve yükleme yapabiliyor , Premiumlarda ise bu miktar 10Gb a kadar cıkıyor!
  • Basit ve reklamsız istatistik arayüzü
  • Yüksek performanslı web, remote & FTP upload sistemi
  • 1000 indirmeye 40$'a kadar kazanç imkanı ( Türkiye C kategorisinde ! )
  • İndirme kazançlarının %50'si + premium satış kazançlarının %30'una kadar ödeyen alternatif kazanç seçeneği
  • Referansınızla üye yaptığınız kullanıcılardan %20, siteniz üzerinden yaptığınız satışlardan %10 kazanç imkanı!
  • Her hafta Paypal, Webmoney ve Alertpay ödeme imkanı. Ödeme alt limiti ise 10$
  • abuz89'dan alıntıdır.

Bence şuan piyasadaki en iyi sitelerden birisi wupload.com. Sayaç tıkır tıkır çalışıyor. Min ödemenin 10$ olmasıda ayrı bir avantaj :)

Hesapların içine 500-540 arası 2008-2009-2010 yapımlı Tamamı Türkçe Dublaj film yüklüyorum.

Filmler Son indirmeden 30 gün sonra silinir.

Siparişleriniz 24 saat içerisinde teslim edilir :)

Fiyat : 10$ 'dır.

Ödeme : Paypal veya Turkcell TL

Filesonic, Wupload, UploadStation ile çalışıyorum. Sizin yükletmek istediginiz yer varsa pm atın :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5