İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

500 makale alınacak

creep

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

Film tanıtımı ve sinema sanatçıları biyografileri konularında çok sayıda makaleye ihtiyacım var. Birden fazla kişiyle 2 şekilde çalışmak istiyorum.

1. Tamamen Özgün
(verilen kaynaktaki film tanıtımı okunup özgün olarak yeniden yazılır)
2. Özgünleştirme (verilen kaynaktaki film tanıtımı üzerinde birkaç cümlenin yapısı ve eş anlamlı kelimeler değiştirilr, sonuna 1 cümle daha eklenir)

Yukarıdaki seçeneklerden biri veya isteğe bağlı olarak ikisi için fiyat tekliflerinizi bekliyorum.

Yazıların ortalama uzunluğu 70-150 kelime arasında değişmektedir. Yorum gerektirmeyen hazır kaynak ile sunulan bir iştir. Memnun kaldığımız arkadaşlar ile ara vermeden ya da onun isteğine bağlı olarak bir süre ara verdikten sonra tekrar devam edeceğiz. Binlerce içeriğe ihtiyacım olması dolayısıyla aylarca çalışabiliriz. Fiyat belirtmiyorum, sizlerin tekliflerini bekliyorum, boş zamanlarını değerlendirmek isteyen, günde birkaç saat ayırıp evinde oturduğu yerde para kazanmak isteyen, imla kurallarını bilen ve uygulayan kişilerin tekliflerini bekliyorum.

csalli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam merhaba,

konu güncelse msn adresinizi gönderebilir misiniz pm olarak ? ben pm atamıyorum,msn adreside yazmak yasak olabilir diye yazmıyorum.Fiyat konusunda anlaşabiliriz,referans olarak yazdığım makaleleri sunabilirim.Ciddi iş yaparım.

Addison123

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
İsterseniz arkadasım ile birlikte çok ucuz fiyatlara yapabiliriz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5