İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

500 tık 10$

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ayvayı yedim ben desene benim sitede herşey türkçe metalarda dil de türkçe paso ingilizce reklam çıkıyor nese konuyu dağıtmayayım..

İçerik için adsensede gösterim fazla ücret düşük ? Tavsiyelere yönel biraz diyor olabilir google bilmiyorum hiç tavsiye yayınlıyormusun_?

hic tavsiye yayınlamıyorum desem yeridir suan sadece googlenin yeni cıkarmış olduğu tavsiyeleri yayınlyorum ingilizce download sitemde birkac gunde bir 5-6 $ gibi cüzi miktarlar brakıyorlar onun dışında tavsiye reklamı yayınlamıyorum ama her nedense msn ile alakalı bir sitemdede genelde ingilizce reklamlar cıkıyor keywort falanda yok sitenin herhangibir yerinde ama msn ile alakalı fazla turkce reklam olmadığı için ingilizce reklamlar cıktığını düşünüyorum.

dynasty

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tavsiyeleri yayınlamanı söyleyebilirim. Çünkü mesela aylık standart haber gönderiyorya adsense bende içerik yayınlıyordum hep. sonra optimizasyon raporu göndermeye başaldılar. Her seferinde sitede kullanmadığım reklam şekillerini kullanmamı istediler. işte tavsiyerleri kullanarak kazancınızı artırabileceğinizi düşünüyoruz... şimdi yeni mesajda da google arama reklamalrı ile kazancınızı artırabilceğinizi düşünüyoruz diyor. hepsini harfiyen yapıyorum ve tıklama ücretlerinden de çok menunum.

diğer reklam şekillerinide yayınlamanı hatta belli bir süre içerik adseseyi kaldırmanı tavsiye ederim. Çünkü google kendi reklamını yayınlamayanı SEVMİYOR.....

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir sitede 3 tane adsense formatı kullanmayın, tek bir tane kullanın en iyi yerinizi bulun ve tavsiye olarak en çok 2 reklam formatından daha fazlasını kullanmayın, onerilen 1 ama en fazla 2 benim deneyimim bu, birde dönemlik site yapıyorsanız her donemde kazançlar doğal olarak değişir.

riseofthemachines

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
500 gösterime 10 dolar az gibi gözüksede normal de sayılabilir içeriğe bağlı olarak ..

Ama 100 bin reklam gösterimi 10-15 bin tekile 500 tıklama az gibi ..Reklam yerleşim ayarları ile en azından bu sayı arttırılabilir..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5