İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

500 Usd Paypal Bozdurulacaktır

NoSteaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Elimde 500 Usd paypal var 1.4 kurdan düşünüyorum ilgilenenler pm atabilir

güvenilir itraderi yüksek kişilere ilk paypalı ben teslim ederim

NoSteaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güvenilir itraderi yüksek kişilere ilk paypalı ben teslim ederim demişim :)

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Çalıntı kredi kartı linklenmiş ve para aktarılmış olabilir.Oradan chargeback gelebilir.

Veya paypal alındıktan sonra dispute açılabilir.

Bu konuda nasıl güvencekler size ?

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evet aynen onu ima ediyorum.

Daha nasıl açık konuşayım.Diyorum ki "Ya dolandırıcıysanız ?".

Kendinizi nasıl kanıtlayacaksınız.

NoSteaM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neyse saçmaladım sanırım

ev iş telefon verebilirim

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
alıcı bulman zordur
henuz yeni üye olmuşsun
bu durumda fazla kişi güvenemeyebilir size

X

Xman

Misafir
Vadeli satarsanız ben alabilirim, 1.40 dan anlaşırız paranızı dispute açma sürenizin bitiminde anlaştığımız kurdan gönderirim.

X

Xman

Misafir
45 gün vadeyle paypallarınızı bozuyorum arkadaşlar, ilgilenenler pm atabilirler, ankara içi direktde görüşebiliriz.

SeYoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben wptürkiye ile 6 ayı aşkın süredir bu şekilde düzenli olarak çalışıyorum, böylece her seferinde pp bozduracak adam aramamış oluyorum.

X

Xman

Misafir
Çünkü kendisine ilk paypalı başka bir site üzerinden yapmıştım, daha sonra kendisi o siteden banlandı :D hasılı kelam o gün bugündür bir telefonla hallediyoruz işimizi, herşeye şüpheyle yaklaşmayalım arkadaşlar bu forumda eskilerden sverdlove'a sorabilirsiniz beni ayrıca biz vip forumda 10 kişi aramızda haftalık altın günü yapıyoruz ben 3.sırada olmama rağmen bu insanlara güveniyor ve parayı gönderiyorum neden ? çünkü insanlara karşı önyargım yok kendim tanıyıp güvenilir olduğuna inandığım kişilerle ticaretimi yapıyorum, eğer emin değilsemde uzak duruyorum olup bitiyor, kimseyi sorguya çekme gibi bir hakkım olduğunu düşünmüyorum. Kolay gelsin.

Not : Ankara'da olan herkes gelip işyerimde çayımı içebilir, maksat ticaret değil sohbet olsun ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5