İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

500Mb Alan yillik 5 Euro,1 Gb alan Yillik 10 Euro..

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaslar.Uzun suredir gerek hostlarda gerek reseller paketlerinde yasadigim olumsuz gelismelerden sonra Almanya Strato Firmasindan Kendimize ait bir Dediacted aldik.Ve bizde hem makine maliyetini cikaralim hemde imkani olmayipta host alamaylar icin ucuz fiyatlar yazarak kullanmadigimiz alani satmaya karar verdik.
Iste asagidaki Hosting paketleri..Reseller Bolumunde Reseller Paketlerimizide Gorebilirsiniz..Sizin isteginize gorede paket yapabiliriz..

Dediacted (Server ) Ozellikleri :
Dual-Core AMD Prozessor Opteron 1212 HE
2 GB Ram
2 x 250 GB Hdd
Plesk 8.0.1 Kontrol Paneli
Linux 10 (32/64-Bit)

500 Mb Webalanı
Trafik Limiti Yok
Limitsiz mail
Limitsiz subdomain
Almanya Strato Data Center

Yillik 5 Euro

------------------------------------------------------------------

1 GB Webalanı
Trafik Limiti Yok
Limitsiz mail
Limitsiz subdomain

Yillik 10 Euro

------------------------------------------------------------------

2 GB Webalanı
Trafik Limiti Yok
Limitsiz mail
Limitsiz Subdomain

Yillik 15 Euro

Almak isteyen arkadaslara pm ile msn adresimi yoluyacagim ..

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
uptime oranı nasıldır acaba

istatistikelri görme şansımız varmı

sizden 10 gb alanlı bir paket alabilirim

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trafik limiti yok derken? var da belirli bir seviyeye çıkınca suspend mi yiyor yoksa cidden mi yok? eğer bu gerçekten doğruysa ve hep devam edecekse ben de almak isterim şahsen.. bu arada web siteniz var mı incelemek için?

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
trafik limiti yok derken? var da belirli bir seviyeye çıkınca suspend mi yiyor yoksa cidden mi yok? eğer bu gerçekten doğruysa ve hep devam edecekse ben de almak isterim şahsen.. bu arada web siteniz var mı incelemek için?

... Almanya Strato Firmasindan Kendimize ait bir Dediacted aldik.Ve bizde hem makine maliyetini cikaralim hemde imkani olmayipta host alamaylar icin ucuz fiyatlar yazarak kullanmadigimiz alani satmaya karar verdik...

arkadas bir hostingci değilmiş kendi serverında maliyetini çıkarmak adına satış yapıyor

akineroglu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın hostçu değil ama bir çok hostçudan daha kaliteli hizmet vereceğine eminim...En azından hostçu olmadığını dile getirmiş.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar trafik limiti yok derken aldigimiz makinede limitsiz trafik var.yani ne olursa olsun hic bir kimsenn sitesini suspend etmeyecegimide burdan acik acik belirtmek isterim.Cunki bende bu isi yapiyorum yani gerek forum gerek baska sistemli sitelerim var ben nasil sevmiyorsam basima gelen bu cesit olaylari (Suspend-Trafik Limiti felan) durumlari baskasininda basina gelmesini istemem..

Allahin izni ile elimden ne geliyosada yapmaya hazirim ..

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
arkadaslar trafik limiti yok derken aldigimiz makinede limitsiz trafik var.yani ne olursa olsun hic bir kimsenn sitesini suspend etmeyecegimide burdan acik acik belirtmek isterim.Cunki bende bu isi yapiyorum yani gerek forum gerek baska sistemli sitelerim var ben nasil sevmiyorsam basima gelen bu cesit olaylari (Suspend-Trafik Limiti felan) durumlari baskasininda basina gelmesini istemem..

strato da her firma gibi Unlimited yazmış ama tahminlerime göre aylık bw 2000-2500gb arasıdır.

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabilir selim61 ..illaki bi limit vardir tabi.ama makinede o kadar cok site ne barindirmiyacagim onun icin yeter bence..

antiTRust

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne zamana kadar devam etmeyi düşünüyorsun bu işe? belli bir süre var mı kafanda?

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu ise uzun sure devam etmeyi dusunuyorum antiTRust arkadasim.zaten kendi sitelerim var makine ustunde ..bazende kendi kendime almanyadaki DATACENTER lerden makine alip bi hosting sitesi kur ucuza sat diyorum ama bakalim. isin acikcasida hosting scripti aramiyor degilim bulsam hosting acacagim yani zaten domainimde var hosting icin hatta kurulu site ama script marez oldugu icin isim vermiyorum ne zaman kendime ait bir script bulursam o zaman siteyide acacagim insallah..

yani kisacasi bu is devamli gecici filan degil ustam..eger hosting sitemi gomek istersen pm atabilirim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5