İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50$ adwords + info domain =3.99$

egemens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben de geri ödeme isteğinde bulundum. hosting almıştım sadece. kredi kartına geri ödeme yapmalarını istedim. geri ödeme yapmışlar 5 iş günü içinde kredi kartı hesabınızda görünür diye bir mail geldi. hosting aldığım için herhangi bir kesinti olmadı.

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
20 güne kadar zamanı var.
Sen kullanabiliyormusun hesabını?

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows' Alıntı:
>We have reviewed your order.
>Since your domain name has been registered today, it can be deleted
>from the registry for a charge of $1
>
>Do you wish to proceed?

Aynen bunu yolladılar bende sizin milleti kandırdığınızı paypala şikayet ettim benim isteğimin iptal edilmesini ve milletin paralarını aldığınızı yazdım. yazdım.

korkmuşlar biraz :)

windows

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:
korkmuşlar biraz :)
Bir kaç kişi daha dispute yazarsa hesapları kapanır ben çok ciddi yazdım.
Fake le milletin parasını çalamazsınız dedim.1 dolar kesmişler bende dispute actım. $ 1 is not important.These are free promotion codes and i can send you 1,000,000 coupons for free.This is a fake and you cheat the people.
yazdım.

sverdlow

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
windows' Alıntı:
Bir kaç kişi daha dispute yazarsa hesapları kapanır ben çok ciddi yazdım.
Fake le milletin parasını çalamazsınız dedim.1 dolar kesmişler bende dispute actım. $ 1 is not important.These are free promotion codes and i can send you 1,000,000 coupons for free.This is a fake and you cheat the people.
yazdım.
Aslında doğru ifade etmemişsin, zaten verdikleri promosyon kodu değil, sadece yahoo nun bir kampanyası. Yani kupon veya özgün bir kod sözkonusu değil.

BrokenPromises

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten sahtekar bir şirket olabileceği riski vardı.

nedenmi?

1 - Kullandıkları SSL godaddy'den Turbo SSL. Ederi 19$ (Hosting paketi alana hediyede veriyorlar)

2 - Sitede herhangi bir çalışma yok. Tüm uygulamar hazır scriptler.

3 - dedicatedleri theplanet.com'dan herhangi bir yatırım yok.

Adwordsdan ziyade normal hosting,domain bile alınmaz bunlardan.

Bu arada, Adamlar kredi kartı işlemini elden yapıyorlar.. Yani kredi kartı ile ödeme yapan arkadaşların kredi kartı bilgileri hala adamlarda duruyor.

Başlığı açan arkadaş denemeden yazmasaydı keşke ama iyi niyetli biri oldugunu düşünüyorum :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5