İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

50k+ RT Hesabı ve Yanında 20K+ Fenomen Hesabı ACİL SATILIK.

MathsEGokhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar Merhaba bayadır kullandığım bu 2 hesabı yoğun işlerimden dolayı satıyorum. Yoksa hiç satma taraftarı değildim. Hesapları beraber kullandığınız da (RT hesabını decke sokup, fenomen hesabıyla yazarsanız) Fenomen Hesabına günde 150 - 200 arası takipçi geliyor.
Hemen hesaplarla ilgili bilgi vereyim:

RT HESABI:
Takip edilen: 50.000
Takip eden: 50.100
Hesabın türü: ORJİNAL TÜRK TAKİPÇİLERDEN OLUŞMAKTADIR. Hesap tamamen takibe takip şeklinde kasılmıştır ki, baktığınızda anlayacaksınız. Kendi çapında bir aktifliği de var. Fakat ben Deck hesabı olarak kullandım, siz hesabı istediğiniz şekilde değerlendirebilirsiniz.
Askıya alındı mı?: HESAP HİÇBİR ŞEKİLDE ASKIYA ALINMADI VE HESAP ESKİ TARİHLİ OLDUĞU İÇİNDE HİÇBİRŞEKİLDE ASKIYA ALINMAZ RAHATLIKLA HESABI YÜKSELTEBİLİRSİNİZ.

FENOMEN HESABI
Takip Edilen: 0
Takip Eden 23.000
Hesabın Türü: Tamamen kendi kendine zamanla yükselmiştir. (Yer yer Deck'in de etkisi vardır.)
Tweet sayısı: Tweetler satılacağı için silinmiştir. 3 - 5 Tweet atıyorum arada.
Askıya alındı mı?: Hesabın tarihi 2011 olduğu için askıya alınması imkansızdır. Ben hesabı güzel sözler yazarak yükselttim siz kendinize de çevirebilirsiniz, ama yanında vereceğim RT hesabı ya da decke girerek desteklediğinizde 100 % aktiflik sağlayabilirsiniz.

Hesabın reklam geliri: aylık 250 - 300 TL

Hesapların 2'si 900 TL'dir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5