İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

510 Gb Reseller Satılık Weya Takaslık

hseyn1995

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sa Millet Servage.netden 14 aylık parasını odeyip almıs oldugum 510 Gb resellerim Satılıkdır Veya Takaslık 1.5-2-3 k Bi site İle Takas Ederim reseller 2 aydır kullanıom Yani tam 12 Ay birsensi Var Alan Kisi Hayrını Gorur insallah Ben Hosting Satıs İsini bırakdıgım İcin Satıom resellerimi Yoksa satmazdım walla resellerin Ozellikleri 510 gb alan 5100 Gb BW si War Devasal Bi reseller Resellerin Ozellikleri İcin Satıcı Firmanın Sitesinden İnceliyebilirsiniz www.servage.net
iletisim İcin : [email protected]

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
kişilere ne gibi bir güvence verebilirsin birde
ücretini yazsa idin iyi olurdu

hseyn1995

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
guvence olarak herturlu Guvence veririm ve Reseller Dewasal bi reseller we dunyanın en ii reseller Servisinde servagede :d Ve reseller hesabın icinde 89 de domain var ayrıyeten sınırsız domain eklenio 8 domain rreseller hesabının icinde registerlendi :d ucret olrakda teklifalıorum en yuksek teklıfe bırakcam walla

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi