İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

52.55$ paypal satılıktır - halkbank

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
52.55 $ paypal satılıktır halkbank.

76 77 vs..

paypalmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bence istedigin fiyatı biraz düşürmen gerekiyor cadobay.Paypal kuruna göre zaten %3.3 zarara ugrar paypal alıcısı.Şu an 78tl yapıyor , üstüne havale ücreti ödeyecek gönderirken ve paypalın bu işlemlerden dolayı her zaman askıya alınma riski var. Otomatik olarak bu tarz gönderimleri sürekli takip ediyorlar.

A

abdullahsabit

Misafir
böyle yapacağına git bankaya hesap açtır ordan aktartır ücretsiz garantiye gittim 49tl istediler bende kuveyt türke gittim ücretsiz yaptılar.çok basit

paypalmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Dedigin doğru ancak herkesin beklicek zamanı olmuyor kücük meblaglar anında bozulması gerekebiliyor abdullah.

cadobay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Bence istedigin fiyatı biraz düşürmen gerekiyor cadobay.Paypal kuruna göre zaten %3.3 zarara ugrar paypal alıcısı.Şu an 78tl yapıyor , üstüne havale ücreti ödeyecek gönderirken ve paypalın bu işlemlerden dolayı her zaman askıya alınma riski var. Otomatik olarak bu tarz gönderimleri sürekli takip ediyorlar.
halkbankı olan birisi direk havale geçebilir herhangi bir masraf olmaz. ancak fiyatı kafadan yazmıştım haklısın, tekliflerinizi siz yazabilirsiniz ona göre verebilirim.

böyle yapacağına git bankaya hesap açtır ordan aktartır ücretsiz garantiye gittim 49tl istediler bende kuveyt türke gittim ücretsiz yaptılar.çok basit

Dedigin doğru ancak herkesin beklicek zamanı olmuyor kücük meblaglar anında bozulması gerekebiliyor abdullah.
..

paypalmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Şu an için yeterli Nakit yok o bankamda eğer bulamazsan cumaya kadar paypal bakiyem o hesaba gecmis olur o zaman yardımcı olabilirim cadobay.Başka alıcı varsa kardeşimize yardımcı olsun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5