İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 54 Blogspot, 10 FB Sayfa, 18 Tumblr Ve Dahası 5 TL Kaçırmayın

apocanhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İş alımı : AÇIK

Paket İçeriği :
u4bwv.png

Google'nin çocuğu olan blogger'dan faydalanarak sitelerinizi üst sıralara taşıyabilirsiniz yaptığım işlemin alexa değerlerini düşüreceğini ve google sıralamasına etkisi olacağını belirteyim öncelikle. Hesapların hepsini kendim ellerimle açtım yani çöp vs değildir.

Sosyal İmlemenin Faydaları:

Sitenizin indexlenme hızını artırır, bunun yanısıra alexa'nızı düşürmenize yardımcı olur unutmayalım ki bu hit için değildir googlenin kendi bünyesinde barındırdığı blogger ve diğer sosyal imleme sitelerinden faydalanma çalışmasıdır.

Çalışma önce ücret, sonra tanıtım yazısı gönderilir, daha sonra çalışma yapılır ve rapor tarafınıza iletilir bu süreç iş yoğunluğuna göre 1 saat ile 2 gün arasında değişebilir.

Şimdilik Paketimiz Bu şekildedir Artırmaya Devam ediyorum referans alımı yoktur fiyat bence uygun zaten.

Ödemeyi Paypal Olarak Kabul Ediyorum ekstra ücret almıyorum diğerleri gibi masraf ücreti falan yoktur.

Faydasını göreceğine inandığım için bu paketi hazırladım rapor aynı gün içersinde verilir yoğunluğa göre 1 saati bile bulmaz . . .

Wm Aracı Referanslar :

Yaklaşık 70 blogspot, tumblr türü web sitede tanıtım yazımı paylaştı. İlerleyen günlerde sonuçlar gelmeye başladığında tekrar yorum yaparım. İlgi ve alakaya önem veren kişilerin problem yaşamayacağı bir kişi. Kendisine teşekkür ediyorum. İyi kazançlar diliyorum.

Arkadaş kısa bir sürede raporu txt olarak gönderdi.Titiz çalışmış.Teşekkür ediyorum.Tanıtım yaptığı sitelerde gayet kaliteli siteler.Etkisini gördüğümde tekrar yorum atarım.Sorunsuz bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.İyi Günler.

Konu Multidir : http://wmaraci.com/forum/backlink-p...fa-1-twitter-7-tumblr-dahasi-5-tl-101299.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5