İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

550 Adet Tişört Tasarımı 1000 TL (Ciddi Yatırımcılar İçin)

oguznamal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba. Yerli - yabancı film ve diziler için, League of Legends için elimde yüksek çözünürlüklü 550 civarında tişört tasarımı var. Bu tasarımlardan 135 tanesi tisho'daki dükkanlarımda satılmakta. Geri kalanları eklemeye fırsat bulamıyorum.

Tek yapmanız gereken bu tasarımları size devredeceğim tisho hesaplarına veya kendi açacağınız hesaplara eklemek ve satmak. Tasarımların her biri png formatındadır. Her biri özenle yapılmıştır. İsteyene şu anda satış yapmaya devam eden dükkanlarımı pm ile gösterebilirim.

Nasıl kazanacaksınız?

Tişört tasarımlarını istediğiniz şekilde satmakta serbestsiniz elbette ama benim tavsiye ettiğim yöntem tisho yöntemidir. Tisho şöyle çalışır: Siteye üye olursunuz. Dükkan açarsınız. Bu dükkanınıza ürün eklersiniz ve o üründen her satışta ne kadar kazanmak istediğinizi (komisyon) belirlersiniz. Ürün satıldıkça belirlediğiniz miktar kadar para kazanırsınız.

Ne kadar kazanacaksınız?

Bunu size kendi kazancımdan örnek vererek anlatmak istiyorum. Üstte belirttiğim yönteme başlayalı bir ay oldu. Ürünleri ekledim ve 4-5 adet Facebook League of Legends grubunda ürünlerimi paylaştım. Bir hafta içerisinde 12 adet sipariş aldım. (ürün başına belirlediğim komisyon 6 TL idi.) SEO'su düzgün yapılmış bir sitede satsam kim bilir ne olurdu.

Satışlarımı arttırmak için bir site açmam gerektiğini ve elimde eklenmemiş olarak bekleyen tasarımları eklemem gerektiğini biliyorum ancak buna vakit bulmam imkansız. Bu yüzden tişört tasarımlarım bilgisayarımda yatmasın istiyorum. İlgilenen ciddi alıcılara istedikleri takdirde indirimli şekilde tasarım yapmaya devam edeceğim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi