İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış +5K Sitelere Reklam Verilecektir

gurelgroup

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Arkadaşlar ;

Gürel Group bünyesinde uzun zamandır üretim yapan Gürel Matbaa Tesislerinin başlatacağı kampanyamız için günlük 5.000 hitli ve 5.000 hitin üstünde olan ( tekil hit daha makbul olacaktır ) sitelere reklam verilecektir.Sınırlama yoktur, ne kadar site gelirse o kadar reklam verilecektir.Reklamların boyutları önemli değildir.Yalnızca göz önünde olan reklam yerleri daha seçici olacağını söylemek isterim.Fiyat konusunda başvuru yapan arkadaşlar ile görüşülecektir.

Son Başvuru Tarihi 10 Eylül 2012, saat: 00.00 olarak belirlenmiş olup, bu günden sonra gelecek olan reklam başvurularında kesin sonuç olmayıp; reklam verilemiyebilinecektir.Reklam verilecek olan sitelerde son başvuru gününden 1 iş günü sonra açıklanacaktır.

Açıklanan siteler doğrultusunda şahış/kurum olarak sitesini yönetenlerle bir sözleşme yapılacaktır.Fatura kesebilecek olanlar 1 adım öne geçeceğinide söylemek isteriz.

Ödemeler Her ayın 15 ile 20 'si arası İş Bankası/ Turkcell/ Vodafone/ Avea/ Yapı kredi aracılığı ile yapılacaktır.

(Bu konuyu WebmasterSitesi Yöneticilerinide ulaştırılırsa seviniriz)

Sitelere verilecek reklam aşağıdaki örnektekinin benzeri gibi olacaktır.
Ekli dosyayı görüntüle 4282

Ayrıca kampanyalarımız doğrultusunda networking bayilikler verilecektir.Bu bayilik doğrultusunda iş getiren bayilere % komisyon verilecektir.Talepleri doğrultusunda bu verilecek olan yüzde yerine matbaamızda bastırmak istediği ürünü bastırabilecektir.

Reklam Alım Başvuru için ; konu altına

Site İsmi :
Site Adresi :
Site İçeriği :
Site Yetkilisi :
Site Yetkili Msn ve Mail adresi :

Başvurularınızı bekliyoruz.Gerektiğinde Pm yolu ile veya [email protected] adresine mail atarak sorularınızı sorabilirsiniz.Hayırlı günler dileriz.

Fikri Gürel
Gürel Group

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5