İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Adet SEO Kitabı Hediye Ediyoruz :)

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Dostlar,

Giyilebilir teknolojiler hakkında haberler, ürünler, incelemeler, analizler ve bilinmeyenler gibi başlıkların yer aldığı akıllı saat, akıllı gözlük ve akıllı bileklik gibi birçok ürün içeriğinin yer aldığı bir projeye adım attık.

Projenin sizlere sunumunda da ufak bir hediye dağıtımımız olsun istedik ve 6 kişiye Sorularla SEO ve Uzmanından SEO kitaplarından birini hediye edeceğiz.

Yapılacak şey ise çok basit önce twitter sayfamızı takip etmek sonra buradan hemen twitter sayfamıza giderek bulunan tweeti retweet etmek. Ardından çekiliş ile 6 kitabımızı sizlere hediye edeceğiz.

Çekilişin detaylarına ve koşullarına da buradan ulaşabilirsiniz. Şimdiden katılacak herkese bol şans diliyoruz.

Kolay gelsin.

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sadece retweet yapan arkadaşlar için belirtiyorum. Sadece retweet yapmak çekilişe katılmak için yetmiyor aynı zamanda sayfamızı takip etmiş olmanız da gerekiyor.

Lütfen ilk mesajdaki linkten katılım koşullarını ve detaylarını okuyunuz.

Herkese bol şans.

knightx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Çekilişimizi sonuçlandırdık sonuçlara buradan ulaşabilirsiniz. Kazananları tebrik ediyor, katılan herkese de teşekkür ediyoruz.

Kolay gelsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5