İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Domain, Tek Satış! - 2 & 4 Yaşında Domainler! - Bomba Satış! - 5 $ 'dan! - Mutlaka

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar,

Alttaki domainlerimin hepsi bir arada satılıktır. 5 $ 'dan Başlıyor!

Yapacağınız teklifler hepsini kapsamaktadır ve kazanan kişi tüm domainleri alacaktır.

Satış sadece domainler için geçerlidir.Yanında herhangi bir hosting ve site yoktur.

NAKİT İHTİYACIM OLDUĞU İÇİN SATIYORUM, BEDAVA FİYATINA BOMBA DOMAİNLER!

Sadece Tescil Fiyatları Toplamı : 165 TL

DOMAİNLERİN AKILDA KALICILIĞI VE KALİTESİ AYRI BİR KONU.

Kaçırmayın!

Domainleri Kazanan Kişiye, Hotfile - Kullanım ve Kazanç Rehberi (eKitap) BEDAVA Verilecektir!​

Domain : livemessenger.org - (Dünyanın en popüler aramalarından biri)
* Bitiş Tarihi : 12.02.2011
* Registar : ok.net
* Transfer Ücreti : Yok

Domain : takasilan.com - 2 yaşında - (takas sistemli Sahibinden tarzı bir site kurularak süper iş yapılabilir.)
* Bitiş Tarihi : 01.05.2011
* Registar : Natro

Domain : ikincielticaret.com - 2 yaşında - (Sahibinden tarzı bir site kurularak süper iş yapılabilir.)
* Bitiş Tarihi : 21.07.2011
* Registar : Natro

Domain : teknokahve.com - 4 yaşında - (teknoloji blog, site veya forum kurulabilir.)
* Bitiş Tarihi : 06.06.2011
* Registar : İsimtescil

Domain : hotfileshare.net - (hotfile paylaşım için blog, site veya forum kurulabilir.)
* Bitiş Tarihi : 11.03.2011
* Registar : Godaddy

Domain : webkitaplari.com
* Bitiş Tarihi : 29.12.2011
* Registar : Godaddy

Başlangıç Fiyatı : 5 $
Minimum Arttırma : 5 $

Ödeme : YKB Havale/EFT - Paypal

Takas teklif etmeyiniz.
Kontörle ödeme teklif etmeyiniz.

Hemen Al : 199,00 $ (farklı teklifleri değerlendirebilirim, hemen al 'da pazarlık yapılabilir)

Satış Sonlanma : Son tekliften 24 saat sonra

Paralel Satış :
http://www.r10.net/domain-satis/827...r-bomba-satis-5-dan-mutlaka-gormelisiniz.html

http://zone.org/alim-satim-takas/49...inda-domainler-bomba-satis-5-dan-mutlaka.html

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
serkanixtr 'nin 15 $ 'lık teklifiyle satış devam ediyor.

teşekkürler

sanalalem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 . neden ? burası iyinet . dikkat edin buradaki açık arttırman burayı ilgilendirir. kendini pazarlama . istersen 10 sitede açık arttırma yapabilirsin ama hepsini birbirine bağlayamazsın . site yönetiminin dikkatine . ek bir yazılım ile r10 yazan üyelerinizin üyeliğini iptal edebilir ve r10 içerikli forum konuları&cevapları sisteme kayıt edilemez . r10 unuz batsın beee ne bu sevgi yahu :) saygılı olun iyinet.com a

chedmade18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
r10 . neden ? burası iyinet . dikkat edin buradaki açık arttırman burayı ilgilendirir. kendini pazarlama . istersen 10 sitede açık arttırma yapabilirsin ama hepsini birbirine bağlayamazsın . site yönetiminin dikkatine . ek bir yazılım ile r10 yazan üyelerinizin üyeliğini iptal edebilir ve r10 içerikli forum konuları&cevapları sisteme kayıt edilemez . r10 unuz batsın beee ne bu sevgi yahu :) saygılı olun iyinet.com a

Arkadaş Multi Topik Satış Yapıyor. Burayada Kanıtını Belirtmesinde Bir Sakınca Olmamalı.

Anlamadığım r10 yazan üyenin uyelıgını neden ıptal edıyorsunuz : ) İnsanlar Gayet Özgürdür Mesajlarında r10 veya r60 felan fılan kullanmaya. Bu Kadarda Abartmayın.

aktifnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

:) bu tepkiye hiç anlam veremedim, multi satışlarda her zaman belirtilir.

belirtmezsem ve senin teklifin varken ben başkasına sattım desem o zaman da sahtekar dersin.

nasıl kanıtlayacağım?

r10 benim değilki reklamını yapmak isteyeyim, sakin biraz, önyargılı olmayın bu kadar.

ayrıca sadece r10 linki yok orada, tekrar bakın lütfen.

SoloStaR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
:) bu tepkiye hiç anlam veremedim, multi satışlarda her zaman belirtilir.

belirtmezsem ve senin teklifin varken ben başkasına sattım desem o zaman da sahtekar dersin.

nasıl kanıtlayacağım?

r10 benim değilki reklamını yapmak isteyeyim, sakin biraz, önyargılı olmayın bu kadar.

ayrıca sadece r10 linki yok orada, tekrar bakın lütfen.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5