İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Kasım ! Unutma - Unutturma

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
terbiye zamanı yaklaşıyor 9 KASIM !
Yine aylardan kasım

Lisans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
peep fazla övündün maç sonuna yüzün kalsın :p

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sizinde 6 kasım dışında bişi duysak ne güzel olcak...

Bu arada volkana sakinleştirici versinler bu sefer.Lincoln bu haftalardaki formuyla yine volkanın tacize uğramış kadın gibi takım taklavata saldırısına mağruz kalır...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
siz 7-0 ı unutmayın da, biz 6-0 ı tutarız hafızamızda.

Bana tek bir delil göster diyorum. Arkadaşlarla her tartışmaya girdiğimizde söyledikleri, avundukları iki şey var; 7-0 yendiğiniz maç (!) ve uefa kupası.

7-0'ı neden hatırlayalım kardeşim? O maçı izledin mi? Elinde bir delil var mı? Ordan burdan duyduklarınızla gaza geliyorsunuz, sonra biz sizi yendik.

Ayrıca hatırlatırım: 7-0'ın tarihi belli değil, 6-0'ın tarihi 2002. Ve uefa kupası da 2000'de kazanılmış. Bu durumda kimin unutması gerekiyor? ;)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
rexrot haklı ben vallahi billahi 1 kere duymadım 6-0 dan önce 7-0 filan olayını ...

Killa_HaKan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
skor farki ile UEFA KUPASINI bir tutamasiniz. farkli yenipde ne oldu? Uefa kupasini yenip Tarihlere gectik.. siz anca bu skorla övünün... siz ilk önce Türkiye kupasini alinda öyle konusun! 27 senedir alamiyorsunuz.. avrupada kupayi alin demicem cünkü saten alamasiniz :D

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
skor farki ile UEFA KUPASINI bir tutamasiniz. farkli yenipde ne oldu? Uefa kupasini yenip Tarihlere gectik.. siz anca bu skorla övünün... siz ilk önce Türkiye kupasini alinda öyle konusun! 27 senedir alamiyorsunuz.. avrupada kupayi alin demicem cünkü saten alamasiniz :D

Bizim uefa kupasına birşey dediğimiz yok. Ama her 6-0 konusu açıldığında "biz sizi 7-0 yenmiştik. unutmayın" gibi sözler söylenince insan sinirleniyor.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Bana tek bir delil göster diyorum. Arkadaşlarla her tartışmaya girdiğimizde söyledikleri, avundukları iki şey var; 7-0 yendiğiniz maç (!) ve uefa kupası.

7-0'ı neden hatırlayalım kardeşim? O maçı izledin mi? Elinde bir delil var mı? Ordan burdan duyduklarınızla gaza geliyorsunuz, sonra biz sizi yendik.

Ayrıca hatırlatırım: 7-0'ın tarihi belli değil, 6-0'ın tarihi 2002. Ve uefa kupası da 2000'de kazanılmış. Bu durumda kimin unutması gerekiyor? ;)

http://www.ntvmsnbc.com/news/323128.asp

Bu kadar haberi yapılıyor, ağızdan ağıza dolaşıyor ve madem galatasaraylı taraftarlar laf olsun diye bunu söylüyorda bunca konuşmalara bunca haberlere rağmen neden fenerbahçe spor klübü arşivlerini karıştırmıyor ve buyrun bunlar belgeleri tarihte böyle birşey yoktur demiyor ? Şayet bu bir ezeli rekabetse ezelden beri süre gelen bir rekabettir ve bu ezeli rekabette tarih farketmez, zaman farketmez, oynadığın lig, kadronda olan futbolcular farketmez Tarih tarihtir ve gerçekleri tarih yazar.

Tarihide
Galatasaray
......

Son olarak şunuda söleyeyimki bu yazımın üzerine görüntü varmı, video varmı vs gibi bir sürü saçma sapan sorular yöneltilecektir. Onlara şu cevabı şimdiden vermek isterim belki o zaman yüzleri azda olsa kızarır. Sarıkamışta 100 bin askerimizi şehit verdiğimizde hangi ? kamera görüntüsü vardı hatta resim bile yoktuki rus arşivinden alınma resimlere bakmaktayız. Tarihi asla değiştiremezsiniz.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
http://www.ntvmsnbc.com/news/323128.asp

Bu kadar haberi yapılıyor, ağızdan ağıza dolaşıyor ve madem galatasaraylı taraftarlar laf olsun diye bunu söylüyorda bunca konuşmalara bunca haberlere rağmen neden fenerbahçe spor klübü arşivlerini karıştırmıyor ve buyrun bunlar belgeleri tarihte böyle birşey yoktur demiyor ? Şayet bu bir ezeli rekabetse ezelden beri süre gelen bir rekabettir ve bu ezeli rekabette tarih farketmez, zaman farketmez, oynadığın lig, kadronda olan futbolcular farketmez Tarih tarihtir ve gerçekleri tarih yazar.

Tarihide
Galatasaray
......

Hadi canım sen de. Bizi isterseniz 7-0 değil 10-0 yenin, düşüncelerim değişmeyecek. Ben kanıt istiyorum. Eski bir gazete haberi, telgraf haberi.

Biz de sizi zamanında 50-0 yenmiştik. Ne tür bir karşılık verebilirsin?

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Hadi canım sen de. Bizi isterseniz 7-0 değil 10-0 yenin, düşüncelerim değişmeyecek. Ben kanıt istiyorum. Eski bir gazete haberi, telgraf haberi.

Biz de sizi zamanında 50-0 yenmiştik. Ne tür bir karşılık verebilirsin?

Sen ve senin gibiler için yukarıdaki yazıma ekleme yaptım ;)

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sen ve senin gibiler için yukarıdaki yazıma ekleme yaptım ;)

Verdiğin örnek milli bir olay. Buna Türkiye'deki herkes inanıyor, inanacak. Ama Türkiye'deki herkes galatasaraylı mı? Gözümüzle görmediğimiz bir şeye, elbette ki muhalefet oluruz, olacağız. Neyse uzamasın bu konu

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Her Avrupa'dan elendikten sonra UEFA kupasıyla övünen biz değiliz kusura bakma :D
Her avrupaya elendikten sonra diyene bak hizaya gel ...
Uefa kupasıyla övünmek her Türk'ün boynunun borcudur.Hangi takım olursa olsun.Övünmüyorsan da bu ŞEREFe dil uzatma yeter..

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
peep biliyorsun değil mi bu özel bir durum Fenerbahçe yenilirse ben kesinlikle fenerbahçeye laf atmıycam sana bildirme yapacam :) hesaba katmışsınıdır innşallah yenilebilme ihtimalini ve beni :)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
peep biliyorsun değil mi bu özel bir durum Fenerbahçe yenilirse ben kesinlikle fenerbahçeye laf atmıycam sana bildirme yapacam :) hesaba katmışsınıdır innşallah yenilebilme ihtimalini ve beni :)

seni intihar etmeye meyilli insan gibi gördüm ?

Tırtıl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Her avrupaya elendikten sonra diyene bak hizaya gel ...
Uefa kupasıyla övünmek her Türk'ün boynunun borcudur.Hangi takım olursa olsun.Övünmüyorsan da bu ŞEREFe dil uzatma yeter..

Vay vay vay.... Ağır konuşmuşsun yaav. Helal ;)

Altı üsstü 5-6 gol attılar hergün hergün dönüp dolaştırıp önümüze sunuyorlar... Biz kırk yılda bir kupalardan konu açsak etmedikleri laf kalmıyor. Ama @dreamz taşı koymuş gediğine :)

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
len çocuk gibi dırdırdırdırdır yeter be,arka sokakta balon dağıtıyorlarmış dağılın :D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Helal olsun bee valla bir dünyanın sayılı güzel takımlarından birinin taraftarı olarak bütün yorumları yüzüm gülerek okudum ... Süpersiniz ama Fener daha da süper.
Unutmayalım :D

Galatasaray en sevdiğim ikinci takım bu arada başka türlü özelliklerinden dolayı... :) Sizde bozmayın o çizginizi gençler... Böyle devam sizde süpere doğru gidiyorsunuz..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Fenerbahçe'liyim, evet Galatasaray Fenerbahçe'yi çok eskiden 7-0 yenmiş. Hatta eksik bir kadroyla çıkmışlar, sonra maça yetişmiş diğer oyuncular ve dahil olmuşlar oyuna.

Yalnız şunuda söyleyeyim; Türkiye'den, Şampiyonlar Ligi'nde en çok puan toplayan takım Fenerbahçe'dir. Önümüzdeki sene Türkiye Ligi'nin şampiyonu, Şampiyonlar Ligin'de ön elemesiz yer alacaktır. Fenerbahçe'nin çeyrek final oynamış olmasından dolayı. Galatasaray'ın UEFA Kupası'nı almış olması artık etki etmiyor.

Bu arada Dünya'nın en iyi takımları sıralamasında Fenerbahçe ilk 20'de, Galatasaray ise 50 küsürlerdedir. 2 takımın birbirilerine karşı kurduğu üstünlükleride göz önüne alırsak, Fenerbahçe'nin bariz farkı göz önüne serilmektedir.

İyi Akşamlar...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Vay vay vay.... Ağır konuşmuşsun yaav. Helal ;)

Altı üsstü 5-6 gol attılar hergün hergün dönüp dolaştırıp önümüze sunuyorlar... Biz kırk yılda bir kupalardan konu açsak etmedikleri laf kalmıyor. Ama @dreamz taşı koymuş gediğine :)

Ağır konuşmak amacıyla yazmadım , doğru olarak sonuna kadar savunduğum bir görüşü belirttim.Bu tarz konular hassas konulardır.Aynı Türkiyenin avrupa kupasında yarı final oynamasına x takımının y futbolcusu gol atarak çıktık diye sevinmeyen mantıkla bir tutuyorum..Mantığıyla eş değer buluyorum.

Konuda son mesajımdır umarım iki tarafında hakemlerden ağzı yanmaz.Hakkı olan kazanır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5