İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 site için logo yaptırılcak

TRNooNTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İyi akşamlar arkadaşlar 6 adet web sitemiz var bunlara logo tasarımı istiyorum web sitesi bilgisayar servisi üzerine fiyatlarınızı bekliyorum.

nurevsank

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar öncelikle iş hayatınızda başarılar diliyorum. Logo olarak zevkiniz bizim için önemli.Yeni tanışdığımız müşterilerimiz için uygun fiyatlar sunmaktayız.
Bir logo için değerli müşterime 90 tl fiyat verip toplam olarak 540 tl olarak uygun görmekteyiz. İsterseniz 0543 742 00 34 nolu numaradan veya [email protected] adresinden bana ulaşabilirsiniz.

sukaraduman

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Öncelikle iş hayatnızda başarılar dilerim.. tami özgün olarak hazırananlogolarımızla sizin beğenileriniz ve yönlendirmeleriniz doğrultusunda istediğiniz özgün logo tararımına dilersenniz sahip olmanızı sağlaya biliriz. logo fiyatlarımız 85 tl den 6 logo tasarımıyla 510 tl ye gerçekleştirmemiz firmamız tarafından uygun görülmüştür. dilerseniz [email protected] yada [email protected] veya 0546 643 83 13 nolu hattımdan bizlere ulaşabilirsiniz.

ozweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Merhaba ekonomik ve kaliteli hizmet için bize ulaşın görüşelim. 532 554 0204

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5