İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6 Yıllık Makale Tecrübesi ile Hediyeli Makale Hizmeti

_arwen_

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6. senemi doldurduğum makale hizmetinde gerek bu forumdan gerekse diğer bağlantılarım ile birçok kişisel ve kurumsal yazıya imzamı attım. Bu zamana kadar teslim etmediğim ve yarıda bıraktığım hiçbir işimin olmaması aslında bir nevi meslek aşkının göstergesidir. Şu anda kaliteli bir haber sitesinde editörlük yapmaktayım. Aynı zamanda boş zamanlarımda kaliteli makale isteyen kişilerin ihtiyaçlarını karşılamaktayım.

EKİP KADROMUZ 9 KİŞİDEN OLUŞMAKTADIR...

HAKAN GÖÇMEZ
Msn: hakangocmez [at] windowslive.com
Personel Müd.

İŞ DURUMU : AÇIK

Bu meslekteki prensiplerim;

- Gerekirse 100 kelime fazla yazarım ama makalenin hakkını veririm. Sizle anlaştığımız kelime üzerinden ödemeyi yaparsınız. Fazla yazılanlar hediyem olur.
- Kelime doldurmak için kasmam ön araştırmamı tabiri caizse kalfa derecesine gelecek kadar yaparım.
- Makale içime sinmedi mi kusura bakmayın siler baştan yazarım :)
- Zaten sizden 1 makale için 3 saat istiyorsam o makaleyi 2 saatte teslim ederim 3. saati istememin sebebi ise beğenmeme durumunda sizi mağdur etmemektir.
- İki farklı fiyatlandırma yaparım zaten fiyatlandırmalarda açıkça belirttim.
- Word dosyasında tüm imla hataları giderilmiş şekilde teslim ederim.
- Makaleleri teslim etmeden önce son kez kontrolünü yapar öyle teslim ederim.
- Genelde iyilik yapmayı severim insanları mutlu ve memnun etmek için arada makale hediyelerim olur.

Forumda birçok arkadaşın dediği gibi SEO UYUMLU MAKALE olarak adlandırılan özellikle bilgi ve tecrübelere dayalı olmadan genel özelliklerine bağlı kalarak yazılan yazılara DÜZ YAZI diye tasvir etmek daha doğru olacaktır. Daha çok seo yönünden hit çekebilmesi için anahtar yoğunluğunu ayarlayarak oluşturulur. Özgün yazı olması seo açısından yeterlidir.

DÜZYAZI FİYAT LİSTESİ :

200 Kelime 2 TL
500 Kelime 5 TL
1000 Kelime 10 TL

DÜZYAZI MAKALE ÖZELLİKLERİ :

Makaleler Word dosyasında yazılır
Fazladan en fazla 20-50 kelime yazılır
Makaleler bittiğinde mail adresinize gönderilir.

Şimdi gelelim birde seo ve kaliteye önem veren kişilerin sitelerine değer bir makale çalışması arayan arkadaşlara. Sadece ana kelimede yükselmesi için 300 kelimelik bir makalede 6-7 defa anahtar kelime kullanılması yerine örneğin okuyan kişinin makale sayesinde araba kullanmayı bile öğrenebilecek kadar bilgi aktarımının akıcı ve bilgilendirici olması da bir o kadar önemlidir. Kalite istiyorsanız %100 kalite garantisi verebilirim.

MAKALE FİYAT LİSTESİ :

250 Kelime 5 TL
500 Kelime 10 TL
1000 Kelime 15 TL

GERÇEK MAKALE ÖZELLİKLERİ :

Makaleler Word dosyasında yazılır.
Fazladan en fazla 50-100 kelime yazılır.
Makaleler bittiğinde mail adresinize gönderilir.
Anlatım yalın ve yoğundur, nesnel bir nitelik taşır.
Öne sürülen düşünce ve tez kanıtlanır.
Söz oyunlarına başvurulmaz, süslü anlatımdan uzak durulur.
Her konuda makale yazılabilir.
Somut özellikler ön plandadır.
Genellikle makale yazıları kısa ve öz olur.
Giriş, Gelişme, Sonuç kurgusu makaleye yansıtılır.

Referanslar ;
Kod:
Gurul
Alpaybey
Eloxy
xiyix
erdemozcan
makaleyazarim
Violin
tmaster
Şirketimize çok uzun süre içerik sağlamıştır. Çok kaliteli ve hızlı bir yazardır. Gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.
tavsiye ederim çok başarılı bir makale yazarı
Hani aynı meslek ekmeğiyle oynanır sanıyorlar ya.
Yok be arkadaş ben ulusal gazeteci olmama rağmen takdir ve ibretle bu arkadaşımı izliyorum.
Yazacağı yazılara kefilim.
Hayırlı işler üstadım.
arkadaşın yazarlık yaptığı bir sitenin takipçisiyim , makaleler gerçekten çok profesyonel hazırlanıyor her yönüyle. Çekinmeden iş verilecek bir arkadaşımız
Özellikle Eloxy ( maniaccoder şirketi ) uzun süreyle çalışmış arkadaştır. Tek referans dahi yeterli. Diğer konusunuda yazdım, şu anda kendisinden ders alıyorum. :)
İNŞALLAH bir gün senin gibi yazarım.
Gerçekten çok başarılı, bütün işleri zamanında teslim etti...

nozgul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba iletişim atarmısınız makale ve tanıtım yazısına ihtiyacımız var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5