İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

61K Hiper Aktif Sayfada Reklam Yapmak İstermisiniz

bybeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
61K Hiper Aktif Bir Sayfadır Bağlantı Ücreti 2 tl. dir günde 2 bağlantı haftalık 10tl dir... sayfanıza ve uygulamanıza üye çekmek için süper bir fırsattır kullanıcılar çok aktiftir... bağlantınız 30dk süreyle en üstte kalır ve sonra kaldırılır haftalık bağlantı alan arkadaşlara %70 bayan üyeli 18k sayfamda 2 adet bağlantıda hediye edilmektedir...

H

house

Misafir
61 k dostum bu sayfada 30 dkda kac kisi gelir en fazla 30 kisi 1.000.000 luk sayfada reklam vermistim 1 saatte 300 oldu ondan hayal kurma

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
konu harici mesajlar silinmiştir, satış baltalayıcı cümlelerden kaçının

bybeyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
61 k dostum bu sayfada 30 dkda kac kisi gelir en fazla 30 kisi 1.000.000 luk sayfada reklam vermistim 1 saatte 300 oldu ondan hayal kurma

1.si burda önemli olan sizin sayfanızın içeriği siz tutar bebe maması sayfası için reklam verirseniz 30 kişi bile gelse fazla olur sevinin derim facebook ve sayfalar hakkında yorum yapmadan önce lütfen konuya hakim olun bilgi ve birikim edinin....

adsense için reklam yapıyomusunuz

evet yapıyoruz...

konu harici mesajlar silinmiştir, satış baltalayıcı cümlelerden kaçının

ilginiz için çok tşkler...

PM Gönderildi...

mc_hakans

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfama reklam ıstıyorum

Arkadaşım Pm nedir bilmiyorum ama bir şekilde bırbırımıze ulasıp reklam yaptırmak ıstıyorum.Ucret onemlı degıl nasıl sana ulasacagımı soylersen sevınırım.www.facebook.com/mchakanss

bu facebook lınkım buradan ulasırsan sevınırım...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi