İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

65 Adet Farklı İp'deki Türkçe Forumlara Site Ve Firmalarınızın Tanıtımı Yapılır.

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli Arkadaşlar Kısaca Forum Tanıtımlarının Size Kazandıracakları

1. Tanıtılan web sitesi eskiye nazaran daha hızlı indexlenecektir.

2. Kazanılan backlinklerin siteyle alakalı makale ile birlikte eklenmesinden dolayı hakeza spam olarak algılanmayacağından dolayı herhangi bir filtreleme işlemine maruz kalmayacaktır.

3. Blog ve profil backlinklerin aksine eklenen makalelerdeki linklerden gelen tıklamalar ile backlink kalitesi artıp sitenize aylık 1-2 k arası hit sağlanır.

4. Türkçe backlinklerin faydası yabancı backlinklerden daha fazla olduğu için etkisi dahada yüksek olacaktır.

5. Gerekli olan seo işlemlerinden sonra sıralamada yükselme olasılığı dahada yükselmektedir.

6. Eklenen forumlar güncel olarak indexlendiği için pingletmeyle uğraşmayacaksınız (Yinede isteyene ücretsiz pingleme yapılır)

65 Adet Farklı İp'deki Türkçe Forumlara Tanıtım
Sadece 15 TL'dir.

Tanıtım Yazılarınız 65 Adet Güncel Kaliteli Forum Sitelerine İtina ile Eklenecektir..

Raporlarınız 24 Saat içinde Teslim Edilecektir..

Site Bilgileriniz aşağıdaki gibi olacaktır.

Site Adı : Siteadi.com
Site Başlığı : Siteadi.com (Sayfanızın <title> </title> etiketleri arasında bulunan başlık.)
Site Açıklaması : (Sayfanızın çok kısa bir açıklaması)
Site Kuruluş Tarihi : 17 Mart 2010 Çarşamba (Sitenizin kuruluş tarihi)
Site Tanıtımı : Genel olarak Siteadi.com buluşma noktası olmasına rağmen, aradığınız bir çok konuda uğrayabileceğiniz bir site ; siyaset, webmaster, yararlı bilgiler.
Site Adresi : http://www.site-adı.com

İletişim Msn : [email protected]

Ödeme Türleri : Misli - İşbank

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Arkadaşla anlaşılmıştır, ücreti hesabına yatırdım, geri dönüşünü bekliyorum...

Bolu Beyi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
Arkadaşla alışverişimiz tamamlanmıştır. Kendisine teşekkür ederim, hızlı raporlama, güvenilir alışveriş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5