İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

65 k söz sayfası

kaanzc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sayfa İsmi : PM DE VERİLECEKTİR.
5675 kişi bunun hakkında konuşuyor ;)
Hayran sayısı : 65.---
Ücret : 220 tl dir
Ödeme : PTT,Banka

LÜTFEN ÖDEME İLE İLGİLİ YAZDIKLARIMI OKUYUN

Sanal alemde Alışveriş yaparken güven meselesi çok önemlidir.Ancak herkes kendince ilk olarak karşısındaki kişiden öncelik bekler ve herkes gibi bende sizde öncelik bekliyorum çünkü çok kandırıldım o dolandırılma anı insana öyle bir koyuyor ki bütün emeklerinin , ona ayırdığın zamanın boşa gittiğini düşünüyorsun.

Lafı uzatmadan şunu söyleyeyim belkide herkes sana isim soyisim,tel no,adres,tc bilgilerini veriyordur %50 olarak kimisi dolandırma peşinde olsada bu bilgileri verir kimide sorunsuz şekilde ticaret yapmak niyetindedir ama karşısındaki böyle düşünmez bende onlar gibi bütün bilgilerimi verebilirim T.C numaram hariç nedenide T.C numaramı verdiğimde benim üzerime şirket açabilir dolandırıcılar o yuzden ama İSİM SOYİSİM , TEL NO , ADRES , ORJ ( BENİMLE AYNI SOYADI TAŞIYAN AKRABALARIMIN OLDUĞU) FACEM bunların hepsi benim kimliğimi açık açık ibraz eden bilgilerdir dolandırma niyetinde olsam böyle küçük miktarda para için sanal suçlarla uğraşıp ailemi zor durumda bırakmak istemem.

Umarım halen "ilk sen" demezsiniz. ya dediğim yolla ticaret eder yada yolunuza bakarsınız.

PM ATABİLİRİM/ATABİLİRSİNİZ VEYA PROFİLİMDEKİ İLETİŞİM BİLGİLERİNDE YAZAN MSN ADRESİMİ EKLEYEBİLİRİSİNİZ. İYİ GÜNLER.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5