İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

69 TL 'ye Web Site Kampanyası Başlamıştır.Web Tasarım - Psd Tasarım - Css Döküm Özel

amca18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Web Tasarım - Psd Tasarım - Css Döküm Özel Yönetim Paneli Tasarlama - E Ticaret Hizmetleri - Matbaa Katalog Logo ve Kurumsal Kimlik Çalışmaları - Google Optimizasyon ve Mailing Hizmetleri..

Firma/Şirket Siteleri bütün sektörler için uygun yazılımdır.

Site Kolay Yönetim Paneli GC Tasarım’a Aittir.
Uygun fiyata detaylı güzel bir web sitesine sahip olabilirsiniz.
Web Sitenizi 2 saat içinde yayına vermiş oluyoruz.

Yeni Türk Ticaret Kanunu Yasası onaylandı.Kanun Şirketlere web sitesini zorunlu hale getirdi TTK Kanunu gereği 1524 Maddesinde geçen Tüm Sermaye şirketlerinin internet sitesi olması gerekiyor.

Pakete Dahil Hizmetler

1 Adet Domain
500 MB Hosting
10 GB Aylık Trafik
Sınırsız Email Hesabı
Kolay Yönetim Paneli
Ücretsiz Teknik Destek

Özellikler

Arama Motoru Optimizasyon Modülü
Ürün Ekleme
Ürün Yönetimi
Ürün Detay Sayfaları
Video Galeri
İçerik(Yazı)Ekleme
Flash Slayt Geçişi
İletişim Formu
Duyurular
Hakkımızda
Referanslar
Bölümü Yönetimi
Sınırsız Sayfa Ekleme

Bilgi İçin ;

http://www.gctasarim.com.tr

http://www.gcwebtasarim.com

[email protected]

0212 417 80 05

yonetimpaneli-300x187.jpg

erhana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yaptıgınız sitelerin refenraslarını goremedım e tıcaret bu kadar ucuzmu sızde 70 tl ye e tıcaret sıtesı sahıbımı olluyoruz yanlıs anlamadım degılmı

amca18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptıgınız sitelerin refenraslarını goremedım e tıcaret bu kadar ucuzmu sızde 70 tl ye e tıcaret sıtesı sahıbımı olluyoruz yanlıs anlamadım degılmı

Hayır arkadaşım eticaret paketleri bu fiyata dahil değildir.Eticaret yazılımlarını tamamen özgün tasarım ve özgün yönetim paneli yazarak yapıyoruz.

Saygılarımla

webmaster59

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
69 tl olan tasarımlarınızın demolarınıza bakabilir miyim ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5