İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

6tr.net

O

onder

Misafir
mfk_1868' Alıntı:
10-30 $ eder bence

amma yaptın ha sende. dostum bu domain güzel sen git yapabiliyorsan bir tane subdomain sistemi kur, cjb.net gibi, alanadı gerçekten güzel iyi şeyler yaparsın.

M

mfk_1868

Misafir
yani 6nın yanında tr pek anlam ifade etmior bence 3 harf olsa en az 500$ ederdi ama sayı girince degeri iice dusuruor bendede var bi tane harf sayi harf .com seklinde ama pek para yapmıor yani:)

S

Senbul

Misafir
3 krakter domain bulmak neredetse colde su bulmaya benziyor.İyi para edr.Cok sacma gelebilecek alakasız olan harflerle bile 3 harfli domain bulmak nerdeyse imkansız gibi birsey.
Bu soylediklerim .com ve .net için gecerli.

C

Closed

Misafir
Icinde rakam bulunan 3 karakterli domainler pek bir para etmez.
Para eder diyorsanız size onlarca domain ismi vereyim 3 karakterli. (Icinde rakam bulunduran)

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Closed' Alıntı:
Icinde rakam bulunan 3 karakterli domainler pek bir para etmez.
Para eder diyorsanız size onlarca domain ismi vereyim 3 karakterli. (Icinde rakam bulunduran)

verirseniz memnun olurum

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de 2 tane var po6.com ve 0ke.com
Para ediyor mu şimdi bunlar?

Desix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yapabiliriz ki bunlarla çarpıcı.. aklıma birşey de gelmedi yani :(

S

SempatiX

Misafir
~Aykut' Alıntı:
bende öyle düşünüyorum ama yazılımını bulamadım :D

Netline Bilgisayar Network Yazılım Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti. Kurucularından Mehmet Çokçevik Bey Size bu konuda yardımcı olabilir. www.yonver.com da onun eseridir. İlgilenirseniz size PM olarak msn sini verebilirim.

Zorro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
qc9.Net
zq7.net
7pw.Net
Alınabilirler.

E

erotikbul

Misafir
3uy.net

ve aklınıza gelecek cogu bir rakam iki harf domainlerin org uzantıları boş. ;)

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne saçmalık ya :) bence türkiyede bu domainler iş yapmaz. bunlardan anca yönlendirme sitesi olur. yani içinde sayı bulunduran anlam ifade etmeyen 3 harfli domainlerden bahsediyorum. benim fikrimce iş yapmaz bu domainler yönlendirme domain işinden başka.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5