İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış 7-8-15-18 Yaşında, PR5, DMOZ Siteler + Sosyal Medya ve Bloglar + Organik Hit = 50 TL

YesilNetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kurumsal seo çalışmalarında kullandığımız uygulamaları seo paketi olarak hizmete sunuyoruz.
Konu multi olup, sınırlı sayıda satılacaktır.

Güçlü, yıllanmış, pr'li , aralarında dmoz kayıtlı olan 6 adet otoriter siteden tanıtım yazısı
Sitelerden şu ana kadar sadece bir müşteri faydalanmıştır, çöp siteler değildir. Özel tasarımlı, içerikli, seo optimizasyonu özenle yapılmış ve hala güncellenen sitelerdir.

Profilleri telefon onaylı, sosyal medya ve paravan blog ağından paylaşım,+ ve tanıtım yazıları
Telefon onaylı Google+ profilleri , twitter , youtube , pinterest , tumblr , blogger içerikli index alan sosyal medya ağıdır.

Organik türk ziyaretçi paketi.
Pozitif geri dönüşü kanıtlanmış, gerçek türk ziyaretçiler tarafından web siteniz 2.5 dakika boyunca kalacak ve sitenizde diğer sayfalarda da gezecektir. Sitenize ziyaretçiler dilediğiniz başka bir siteden , facebook-twitter-pinterest gibi sosyal medya sayfalarından ya da google anahtar kelime araması ile gelmektedir. Google organik trafik için arama sonuçlarında web siteniz ilk 100'de olmalıdır.

En az 1 adet, en fazla 7 adet makale gönderebilirsiniz. Organik hiti kendinize göre optimize edebilir, 3000 kredinizi istediğiniz günlük/haftalık olarak da gönderebiliriz. 3 Gün içinde rapor teslim edilir.

Paket Fiyatı: 50 Liradır.

Satın almak için konuya yazabilir, PM Atabilirsiniz,
Mail: yesilnetwork[at]gmail.com
Telefon: 506 415 33 82

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5