İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

7 Ay Oldu Pin Diye Bişey Yok

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 7-8 ay oldu hala pin gelmedi yeni pin istemede açılmadı 15-20 mail attım Google'a ama cevap yok lütfen yardım edin ne yapabilirim?

Seza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
6 ay sonra pin girilmezse hesap bloke oluyordu sanırım

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
7-8 ayda pin gelecek diye bir şey yokki

hesabınızda 10 dolar birikince geliyor eğer 10 dolara rağmen gelemdiyse o zaman sorun var demektir

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
adres bilgileriniz adres için verdiğiniz kişi ismi doğru ve güncelmi

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Re:

Adres v.s doğru adreside güncelledim alıcı ismi de doğru 2. pin istemede çıkmadı maillerime cevap yok kafayı yicem arkadaşlar lütfen yardım edin.

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu durumda googleye danışmaktan başka bir çözüm görünmüyor çünkü her şey normal gibi adsense yardım forumlarına yazın ilgili modlar inceleyip size yardım edeceklerdir

sanırım buradada vardı bir tane ama ismini hatırlamıyorum

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
belki postada kaybolmuş...bende 2-3 defa istemiştim en sonunda tesadüfen psotacıyı yakaladımda öyle almıştım...
sonradan farkettimki apartmanda benden başka 2 kişi daha pin istemiş...sanırım o şerefsizler almıştı pinleri ;)

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet , %90 Postada Kaybolmustur. Ozellikle ev adresinizi verdiyseniz cocuklar almis olabilir oynamak icin :)

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Postada kaybolduysa napıcam arkadaşlar yeni pin istemede çıkmadı adsense yardım formunada bunla ilgili 2-3 konu açtım yardım eden yok?
Lütfen bi çözüm yolu söyleyin maillerimede cevap gelmiyor.:S

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Pin İsteme icin mutlaka bir süre belirtmistir. O Süre iceresinde adresinizi İş Yeri gibi bi adres yazarsanız direk almıs olursunuz postacıdan. Google den cevap alman biraz zor olabilir , (Kendi adıma söylüyorum ) 35 e yakın mail attım sadece ilk attıgım account acma ile iligli olana cevap geldi digerlerine gelmedi. Eger adresi degistiremem diyorsanız Çoğu arkadasın yaptıgı gibi Dagıtım yaparken postacıyı bulmak zorundasınız.

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pin İsteme icin mutlaka bir süre belirtmistir. Demişssinizde yeni pin isteme çıkmadı bi süre belirttiyse ben buna adsense hesabımdan bakabilir miyim?
İş yeri adresini belirtirim sorun değil ama yeni pin istemede çıkmadı ne yapabilirim?

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Dostum sana yardımcı olacak tek yer google ın kendisi. Normalde 3 kez pin isteme hakkın var aşağıdaki yazılanlar adsense yardım sayfasından. buraları gerektiği gibi kurcalsaydın zaten konu açmana bile gerek kalmazdı.

PIN kodumu almazsam ne olur?
İlk PIN'iniz elinize ulaşmazsa iki kez yeni PIN isteme hakkınız vardır. Yeni PIN istemeye ilişkin talimatlar için Nasıl yeni PIN isteyebilirim? adlı bölümü ziyaret edin.
3 kez PIN isteme hakkınızı kullandığınız halde bu PIN'lerden hiçbirini 90 gün içinde alamadıysanız lütfen bize ulaşın.

yukarıda bize ulaşın kısmında bir form var onu doldur gönder aksi halde sana buradan kimse yardım edemez.

Lord-Montrey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O formuda doldurdum gönderdim oraları hep kurcaladım arkadaşım ama ne bir cevap nede başka birşey yok.
Adsense panelinde de yeni pin isteme çıkmadı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5