İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

70tl harcadım sayfama

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
70tl harcadım ama sayfama 400 kişi geldi. Yarısıda dolandırıcı çıktı zaten. Bedava reklam yapacak olan var mı? Ayrıca 160k lık sayfaya reklam verdim 7kişi geldi

T

themaniac

Misafir
70tl harcadım ama sayfama 400 kişi geldi. Yarısıda dolandırıcı çıktı zaten. Bedava reklam yapacak olan var mı? Ayrıca 160k lık sayfaya reklam verdim 7kişi geldi

hocam bize PM atmistiniz ve size bilgi vermistik. madem sizin bir magduriyetiniz oldu. Bizim size verdigimiz site harici + 2 siteye daha reklaminizi ekstra para almadan koyarim.
Herkese guvenilmiyor hocam, bizim 1000hit ve reklam konumuzda referans arkadaslari birisi sordu bende yazdim. sorup sorusturabilirsiniz. Bizde yanlis yok.
gorusmek uzere

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
160k site neydi ki? Eğer sayfada çok reklam varsa senin reklam arada sıkışmış olabilir. Bikeresinde bende 15-20k sayfaya reklam vermiştim 2-3 hit gelmişti. Sayfada reklam dolu olunca kimse 40 reklamın arasından reklama tıklamıyor.

hayalim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Reklam yoktu paylaşım vardı. Sayfam 1gün durdu

nefretten

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birader 70 tl'ye 15 tane facebook reklam kuponu alsan minimum 20 k üye gelirdi :) iyice arastirmadan reklam almamak lazim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5